Як вибрати чохли на сидіння в авто

Збір коштів на потреби армії України
19.09.2020

Як вибрати чохли на сидіння в авто

Причин, за якими виникає потреба натягти на сидіння чохли, може бути дві: захистити рідну оббивку від зносу або захистити рідну оббивку від чужих очей, коли вона вже зношена. Принципи підбору в обох випадках одні й ті самі, пише 24 канал.

Стійке переконання в тому, що ніякі чохли не можуть бути краще рідної оббивки сидінь, дещо застаріле. Прогрес у технологіях матеріалів та пошиття сягнув таких вершин, що можна говорити про тюнінг крісел за допомогою чохлів.

Вони дозволяють не тільки вигляд інтер’єру змінити, а й покращити ергономіку. Не говорячи вже про практичність, під якою ми розуміємо міцність, придатність до прання або чищення та здатність довго не забруднюватись.

Перевага світлих чохлів перед світлою оббивкою в тому, що чохли простіше і дешевше зняти і випрати. Недорогі чохли на сидіння, тим більше так звані універсальні, як правило сидять не ідеально: зморшки і неприємне зтягування часто гарантовані.

Важливе зауваження: якщо на вашій машині є подушки безпеки, вбудовані у сидіння, в чохлах повинні бути відповідним чином спроєктовані зони, які прорвавшись при спрацюванні ейрбегів, дозволять їм розкритися у штатному порядку. Зазвичай такі чохли мають відповідні позначки.

Зрозуміло, що перевірити більшу частину властивостей чохлів, що вам сподобалися, перед купівлею неможливо. Тому, якщо ви обираєте дорогий комплект, та ще для вас дуже важливі його експлуатаційні якості, було б дуже добре познайомитися з такою ж моделлю на іншій машині.

 

Якщо ви не збираєтеся експлуатувати машину більше 4-5 років, купувати чохли не обов’язково. Можна насолоджуватись їздою на аутентичній оббивці крісел, яка майже завжди буде краще чохлів, а перед продажем зробити хімчистку салону або повернути інтер’єру товарний вигляд, купивши недорогі універсальні чохли.

В деяких випадках має значення фактура і міцність не лише “лицьової” частини чохла, а й тієї, що закриває спинки передніх крісел ззаду. Наприклад, якщо ви возите нащадків у дитячих кріслах на задньому сидінні і вони човгають взуттям по передній спинці.

Часом буває краще купити простенькі за фасоном чохли, спеціально призначені для вашої моделі, аніж універсальні з ефектними вставками та накладками. Зиску з наворотів на універсальній моделі буде небагато, якщо вони сповзатимуть під вами під час руху.

Для машин із передніми кріслами, що відкидаються (тридверні хетчбеки, тудори і купе), потрібні спеціальні чохли – із проріззю під кнопку або ручку розблокування. Також бажано, щоб тканина спинки була міцною з боків і ззаду, адже ці елементи часто страждають від контакту з блискавками та гудзиками, барсетками та ридикюлями пасажирів, які пробираються на галерку.

Не варто беззастережно боятися чохлів світлого кольору (це стосується також і штатної оббивки) – якісна тканина спеціального призначення доволі довго протистоїть забрудненню, якщо машина експлуатується у звичайному “сімейному” режимі.

Якщо ви обираєте чохли на старі сидіння, щоб прикрити їх знос та забруднення, майте на увазі, що за певних умов їм є альтернатива – у вигляді нової оббивки або вживаних сидінь з розборки. Так, з фінансової точки зору виграшу не буде, проте якщо до уваги брати зручність користування та естетику, гору над чохлами може взяти саме альтернативний варіант.

, , , переглядів: 886

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *