Як з’ясувати, що ваш кіт вас любить

Збір коштів на потреби армії України
28.11.2020

Як з’ясувати, що ваш кіт вас любить

Кішки завжди взаємно люблять своїх господарів. Однак, вони, природно, висловлюють любов дещо іншими способами, ніж люди. Вестньюз розбирає деякі з головних ознак любові кішок і котів.

Кішка муркотить при вас

Відомо, що кішки муркотять найчастіше, коли відчувають себе в безпеці або задоволені чим-небудь. Нявкання буває дуже різним: воно може бути дуже м’яким і тихим, а може бути схоже на звук працюючого автомобільного мотора. Один факт залишається незмінним — якщо кішка нявкає при господарі, то вона його точно любить.

Кішка перекочується збоку набік біля ваших ніг

У кішок животик є однією з найбільш вразливих частин тіла. Відкриваючи його напоказ перед вами, кішка таким чином говорить, що довіряє вам.

Кішка треться своєю мордочкою об вашу щоку

Так себе кішка може вести не лише стосовно свого господаря, але і до інших котів і іноді навіть собак. У цьому немає нічого дивного — кішки можуть любити не лише людей.

Кішка псує ваші меблі

У такої поведінки котів є зрозумілий природний механізм: скребучи своїми кігтиками меблі або будь-який інший предмет, кішка залишає на ній свій запах, таким чином закріплюючи його за собою. Крім того, так кіт показує, що йому подобається жити в одному будинку з вами, адже найчастіше коти залишають мітки саме на тих меблях, якими найбільше користуються господарі.

Кішка мне вас лапками

У дитинстві, коти розминають лапками черево мами-кішки під час того, як вона годує їх. Ця звичка не йде від наших домашніх вихованців і залишається з ними на все життя. Це — один із способів, яким коти і кішки показують, що відчувають себе комфортно поруч зі своїм господарем.

Кішка приносить вам здобич

Не можна забувати, що за своєю природою коти — хижаки. Ганятися за іграшками, точкою лазера, горобцями і гризунами — в них в крові. Якщо кіт після прогулянки принесе вам чергове пташеня, не лякайтеся і, найголовніше, не забудьте погладити свого вихованця. В іншому разі кішка може образитися.

Кішка з вами грає

У дитинстві кошенята можуть грати настільки довго, що здається, що вони ніколи не втомляться для цього. Коти найбільше грають з тими членами родини, яких вважають своїми улюбленцями.

Кішка спить поруч з вами

Кожен день кішки можуть витрачати до 16 годин на сон. Для цього вони вибирають місце, де вони будуть відчувати себе найбільш захищено. Якщо ж вихованець заснув, наприклад, у вас в ногах, то це означає, що він відчуває себе повністю в безпеці поруч з вами.

Кішка стежить за вами

Як би це дивно не звучало, якщо кіт стежить за вами, то це говорить про його повну довіру. Фелінологи називають це “котячим поцілунком”. Якщо під час своєрідної гри, хто кого передивиться, кішка моргнула, то краще зробити те ж саме у відповідь.

, , , переглядів: 920

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *