Як захистити особисті дані в інтернеті: 10 корисних підказок

Збір коштів на потреби армії України
07.10.2018

Як захистити особисті дані в інтернеті: 10 корисних підказок

Використання VPN

Досить поширений, але дієвий метод шифрування підключення, який дозволить приховати практично всю інформацію про користувача. До того ж, користувачі мережі ніколи не дізнаються, з якої точки світу ви зайшли в інтернет.

Безпечне програмне забезпечення

Варто взяти на озброєння тільки ліцензовані програми, і включати систему захисту на максимум в режимі реального часу.

Файлообмінники і торренти

Інші користувачі треккера можуть проникнути у ваш ПК віддалено.

Налаштування акаунтів

Враховуючи появу постійних витоків із соцмереж, час захистити свій аккаунт різними паролями.

Управління паролями

З першого погляду тривіальний, але, на ділі, один з найбільш ефективних методів захисту. Варто мати абсолютно різні паролі для кожного облікового запису.

Відключення геолокаціі і історії пошуку Google

Користувачі часто ігнорують одні з найбільш простих і надійних додаткових методів безпеки. Деякі програми ґрунтуються на вашій місцевості. Їх також необхідно відключити.

Моніторинг даркнета

Однією з перших превентивних заходів захисту вашої інформації може стати аналіз середовища проживання хакерів – вищезазначеного даркнета. Можна дізнатися, чи не продають ваші особисті дані на хакерських форумах.

Оновлення

Нудно і банально, але так, оновлення ПО дійсно може підвищити рівень вашої безпеки. З кожним днем системи поліпшуються, і це тільки нам на руку.

Фільтрація інформації

Не забувайте і контролювати, яку інформацію про себе ви зберігаєте в мережі. Іноді, користувачі не помічають, що самостійно діляться досить конфіденційними даними і самі стають приманкою для хакерів.

Заклейка веб-камери

Ну і останній, швидше жартівливий спосіб – заклеїти або обмежити видимість вашої веб-камери. Це варто зробити одразу після покупки ноутбука або комп’ютера.

, переглядів: 1 098

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *