Як захистити свої особисті дані від зловмисників в Інтернеті

Збір коштів на потреби армії України
02.08.2017

Як захистити свої особисті дані від зловмисників в Інтернеті

хакер У сучасному світі Інтернет настільки проникнув у наше життя, що ми не помічаємо, як він бере над нами верх та скільки особистої інформації вже про нас знає. А найстрашніше – це не особисті таємниці, а ділові переписки, банківські рахунки чи паспортні дані. Незважаючи на встановлення безлічі паролів та антивірусів, які захищають наші дані, стати жертвою зловмисників досі дуже реально. Користуйтесь легкипи порадами від ЛАЙТ та будьте в безпеці!

  • Використовуйте сильний пароль. Не обирайте пароль типу 11111 або 12345678, або qwerty. Їх можна зламати навіть не будучи досвідченим хакером. Пам’ятайте: хороший пароль має більше 8 знаків, містить великі та малі літери, цифри та символи.хакер
  • Не нехтуйте антивірусом. На багатьох сайтах випливає безліч рекламних банерів. Дуже часто вони несуть у собі загрозу зараження вірусом, який в кращому випадку встановить Вам небажаний файл, а в гіршому – вкраде всі дані.
  • Шифруйте важливу інформацію. За потреби можна навіть забнзпечити кодевання Ваших листів. Намагайтесь не відсилати важливих даних простим текстом через Інтернет.
  • Будьте готові до найгіршого. Якщо Ви ведете сайт, не лінуйтеся зберігати його локальні версії на випадок злому. У такому випадку Ви зможете повернути сайт до “здорового” вигляду за лічені хвилини.

Сподіваємося, Ви ніколи не станете жертвами Інтернет-зловмисників!

, , , , переглядів: 1 541

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *