Як запрограмувати себе на успіх та везіння

Збір коштів на потреби армії України
29.11.2018

Як запрограмувати себе на успіх та везіння

Думки мають неймовірну енергетику та силу. Кажуть, що ми самі постійно визначаємо своє життя завдяки думці. Фахівці стверджують, що думки мають значно глибший сенс, ніж ми думаємо. Від деяких із них варто відмовитися назавжди, адже вони притягують невдачі

Я програю, якщо зазнаю невдачі

Все або нічого – принцип людей, які бояться програвати чи допускатися помилки. Такий максималізм свідчить про невпевненість в собі й не приводить ні до чого хорошого. Відомі люди також пройшли тернистий шлях невдач й падіть. Однак не помиляється лише той, хто нічого не робить.

“Без схвалення інших я ніколи не стану щасливим

Люди, які вами дорожать, не відмовляться від вас, якщо ви зробите те, що їм не подобається. Важливо тримати внутрішній баланс: задовольняти свої потреби й бажання, а від того бути щасливим і робити щасливими інших. Зміни завжди на краще.

Результат пошуку зображень за запитом "Як запрограмувати себе на успіх"

У мене нічого не вийде

Саме така установка й визначатиме усі ваші дії. Якщо постійно думати, що нічого не вийде, то саме так і станеться. Потрібно переборювати свій страх і робити те, що вам хочеться.

Немає довіри – немає розчарувань

Безумовно, кожен помилявся в людях. Та це не привід не довіряти взагалі. Важливо тверезо оцінювати ситуацію, не вішати відразу ярлики, а розбиратися у ситуації. Страх недовіри забирає вашу життєву енергію.

“Я краще, ніж інші

Занадто сильна самовпевненість дратує оточуючих. Ніхто не ідеальний, тому конструктивна критика допоможе побачити себе зі сторони. Успішні люди часто дуже скромні й ніколи не вихваляються своїми досягненням.

, , , переглядів: 1 151

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *