Як заїдати стрес з користю: топ-5 корисних продуктів

Збір коштів на потреби армії України
03.08.2018

Як заїдати стрес з користю: топ-5 корисних продуктів

Позбутися від стресу можна різними способами, але цей один з найприємніших

Включіть в раціон пісний білок

Вам вдасться впоратися зі стресом за допомогою їжі, якщо ви включите до прийому їжі і перекусів здоровий білок. Амінокислота триптофан міститься в високобілкових продуктах і допомагає організму виробляти серотонін, який викликає у людини відчуття спокою і щастя.

Стежте за споживанням вуглеводів

Багато смакоти, яку ми дозволяємо собі, коли сумуємо (наприклад, солодощі, картопляне пюре, хліб та макаронні вироби), – це вуглеводи. Варто обмежити споживання простих вуглеводів, так як в основному це просто цукор. Але щоб їжа допомогла вам впоратися зі стресом, потрібно віддати перевагу складним вуглеводам, так як вони допомагають організму виробляти серотонін.

Результат пошуку зображень за запитом "вуглеводи"

Їжте багато риби

Більшість морепродуктів містять омега-3 жирні кислоти, які, як було виявлено, знижують рівень неспокою та гормонів стресу, таких як кортизол. Якщо ви намагаєтеся боротися зі стресом за допомогою їжі, обов’язково включіть в свій раціон багато риби.

Їжте багато листової зелені

Ці овочі містять величезну кількість фолієвої кислоти, яка допоможе вашому мозку виробляти дофамін. А він, у свою чергу, допоможе вам відчувати себе більш спокійним і щасливим. Зелень також містить магній, який покращить ваш настрій.

Результат пошуку зображень за запитом "їсти зелень"

Перекусіть ягодами

Важко боротися зі стресом, якщо ви фізично нездорові чи відчуваєте брак енергії. Ягоди допоможуть вам у боротьбі зі стресом, так як містять фітонутрієнти і антиоксиданти, які покращують роботу імунної системи. Так що не забувайте регулярно їсти ягоди.

, , , , переглядів: 889

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *