Як змусити чоловіка шалено за тобою сумувати

Збір коштів на потреби армії України
05.08.2018

Як змусити чоловіка шалено за тобою сумувати

Грамотна побудова стосунків між чоловіком і жінкою вимагає мудрості, розуміння і бажання кожен день працювати в парі. Якщо ти хочеш стати для коханого справжнім маренням, про яке він буде думати постійно, тобі допоможуть ці 4 способи.

Даруй позитивні емоції

Щоб він без тебе нудьгував, даруй йому якомога більше позитиву, нехай він завжди сміється і радіє з тобою. Спрости йому життя, допомагаючи з повсякденними справами. Таким чином, якщо ти зникнеш з його життя, нехай навіть на хвилину, він відчує порожнечу і буде шалено нудьгувати. Пам’ятай, що нікому не потрібна дівчина, яка буде тільки дратувати і діяти на нерви.

Пов’язане зображення

Пам’ятай про особистий простір, захисти свої межі і не порушуй їх

Окреслювати особисті межі вкрай важливо, він повинен відчувати себе поряд з тобою спокійно і впевнено. Довіра — вкрай важлива в будь-яких стосунках. Якщо ти любиш і цінуєш свого партнера, ти зрозумієш, що в межі його особистого простору краще не вриватися. Не порушуючи кордони, ти не тільки не втратиш свою індивідуальність, ваше кохання збережеться на довгі роки, а він, навіть перебуваючи далеко від тебе, завжди буде за тобою сумувати!

Перестань прикладати всі зусилля для того, щоб змусити його сумувати за тобою

Перестань постійно нагадувати йому про себе тонною повідомлень, селфі і постів. Всупереч твоїм надіям, це зовсім не змусить сумувати за тобою. Щоб він дійсно почав сумувати, періодично зникай з його життя ненадовго.

Не квап ваші стосунки

Не поспішай. Якщо ти даси своєму чоловікові все, що він хоче, у нього з’явиться відчуття, що вся влада над вашими стосунками перебуває в його руках. Замість цього, змусь його домагатися твого кохання і уваги. Чим менше він отримує, тим більше буде хотіти тебе.

, , переглядів: 2 077

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *