Які деталі видають справжній пробіг авто

Збір коштів на потреби армії України
24.11.2020

Які деталі видають справжній пробіг авто

Про загальний стан автомобіля можна дізнатися, придивившись до деталей, пише сайт “Авто 24”. Визначити пробіг можна за такими критеріями:

1. Пам’ять електронних блоків

Тільки електронна пам’ять покаже реальний кілометраж, оскільки власники автомобілів навчилися обнуляти показники одометра.

2. Вигляд салону

При виборі машини, уважно придивляйтеся до стану салону. Зверніть увагу на педалі та сидіння. Вже на 50-70 тис. км з’являються потертості, маленькі подряпини. Зазвичай, якщо салон виглядає більш-менш нормально — пробіг автомобіля не перевищує 100-150 тис. км. Якщо пробіг близько 200 тис. км, ви одразу побачите це по зношених кріслах, ручках, коробці передач.

3. Стан двигуна

Заведіть автомобіль та придивіться до вихлопної труби. Якщо звідти йде темний дим, очевидно деталі поршневої групи вже зносилися.

4. Ходова

Якщо заводські сайлентблоки і кульові опори знаходяться в хорошому стані, машина проїхала до 60-80 тис. км. Відповідно, чим гірші ці деталі, тим більший у машині пробіг.

5. Амортизатори

Не кожен автопродавець змінюватиме амортизатори в машині, тому що це невигідно. Тож не забудьте їх перевірити. Якщо ви маєте намір придбати вживану машину, поспілкуйтеся з експертом, візьміть з собою на огляд знайомого, який розуміється в машинах. Уточнюйте подробиці у продавця, звертайте увагу на найменші деталі.

, , , переглядів: 1 178

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *