Які фішки приховує телевізор Samsung Smart TV

Збір коштів на потреби армії України
13.01.2020

Компанія Samsung на ринку представила нове покоління девайсів, що здатні змінити ваше уявлення про можливості телебачення. Що вміють телевізори Samsung Smart TV, читайте в нашому матеріалі.

Інтернет

Телевізори Samsung Smart TV оснащені доступом у мережу інтернет. За допомогою пристрою можна шукати необхідну інформацію, спілкуватись з рідними та друзями за допомогою соціальних мереж, читати відгуки і рецензії на фільми тощо. Зробити це дуже просто — віднайдіть браузер серед додатків та користуйтесь із задоволенням.

Smart Hub

Сервіс Smart Hub надає доступ до інтерактивного телебачення й повноцінного доступу в інтернет. Ця функція дозволяє завантажувати додатки, не припиняючи при цьому перегляд телепередач. 

Samsung App

Це інтернет-магазин додатків, котрі можна придбати та використовувати на телевізорі. Серед корисних утиліт присутні мультимедійні програми, програвачі, ігри та багато іншого.

Smart View

Встановлюйте спеціальний додаток Smart View для управління телевізором Samsung Smart TV без пульта дистанційного керування. Все що потрібно — це ваш смартфон. 

Контент зі смартфона

Хочете показати друзям фото з відпустки — надсилайте будь-який контент з вашого смартфону на телевізор Samsung Smart TV. Для цього просто натисніть на іконку Smart View в кутку фотографії або відео та насолоджуйтесь переглядом на великому екрані з усіма.

Auto Detection

Функція Auto Detection розпізнає різноманітні пристрої. Підключайте обладнання або гаджети — телевізор Samsung Smart TV буде автоматично визначати тип девайсу. Вам більше не доведеться перебирати список невідомих пристроїв у пошуках свого. Все просто!

Search All

Телевізор Samsung Smart TV має чудову функцію швидкого пошуку необхідних телепередач або тематичного контенту в мережі чи домашній колекції. 

Планування перегляду

Хочете створити та спланувати перегляд? Дивлячись програму, відкрийте стрічку додатків і виберіть, що запуститься потім. 

Списки відтворення

Створюйте власні списки відтворення для улюблених відео, фотографій або музики. Нехай все, що вам подобається завжди буде під рукою.

Універсальний пульт

Усіма пристроями, що підключено до телевізора, можна керувати за допомогою універсального пульта. Просто вибирайте іконку потрібного девайсу та перемикайтесь на нього. 

Social TV

Функція Social ТВ дозволяє залишати коментарі про фільм або серіал безпосередньо під час перегляду через сервіси Facebook, Twitter або Google Talk. Діліться враженнями зі своїми друзями й обговорюйте відео. 

Depth Rendering

Технологія Depth Rendering дозволить зануритися в атмосферу, завдяки відтворення живого об’ємного звуку. Дивіться фільми з комфортом.

ConnectShare Movie

Відтепер завдяки ConnectShare Movie ви можете перетворити свій телевізор у справжній кіноцентр. Відтворюйте відео за допомогою зовнішніх жорстких дисків або флешок.

Відтворення з комп’ютера

Більше не потрібно витрачати час на перекидання файлів. Тепер можна відтворювати вміст цілих папок одним дотиком, а для запуску роликів із субтитрами використовуйте спеціальне налаштування в додатку Smart View.

Завдяки таким функціям телевізор Samsung Smart TV стане незамінною технікою у вашій оселі!

, переглядів: 1 139

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *