Які породи котів найпростіше навчити новому

Збір коштів на потреби армії України
09.11.2020

Насправді, все кішки відрізняються розумом і кмітливістю. Але все ж, фахівці виділяють три породи кішок, які легко піддаються дресируванню і розуміють людину з півслова, пише Тудей.

Сфінкс

Котів цієї породи можна навчити собачим командам, вони швидко звикають до існуючих в будинку правил і ретельно їм слідують. Сфінкс – відмінний компаньйон, іноді коту досить словами пояснити, що потрібно зробити, і він виконає завдання.

При цьому, коти цієї породи не люблять психологічного тиску і покарань. Ставтеся до вихованця з повагою, тоді він почне розкривати свої таланти.

Манчкин

Манчкин – одна з найрозумніших і енергійних порід кішок в світі. Кот легко навчається не тільки командам, але і трюкам, причому дуже швидко і з ентузіазмом виконує все, що від нього хочуть. Манчкини люблять ласку і доброту, за це будуть платити послухом і любов’ю.

Бенгальська кішка

Бенгальська кішка – справжній котопес. Якщо ви не можете вибрати, якого вихованця вам завести – кота чи собаку, заведіть бенгала. Він буде грати з м’ячем, вигулюватися на повідку.

Кот цієї породи швидко навчається навіть складним трюкам, обожнює рухливі ігри, легко уживається з іншими тваринами.

 

, , , переглядів: 1 392

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *