Яку марку обрати для свого першого автомобіля

Збір коштів на потреби армії України
08.12.2020

Яку марку обрати для свого першого автомобіля

Виправданим є підбір автомобіля за таким параметром, як країна-виробник. Приміром, десятиліттями шедеври німецького автопрому – «Мерседес», «Ауді», БМВ (так звана «баварська трійця»), «Фольксваген», «Опель» – не покидають п’єдесталу найкращих, на думку автолюбителів різних країн, машин, пише Укрінформ.

«Німці» славляться якістю деталей і збірки, надійністю. Це репутація, перевірена часом. Досвідчені автомобілісти знають, що німецькі марки з моторами великих об’ємів, за умови вчасної заміни мастила, здатні «набігати» без капітального ремонту більше ніж 1 млн км. Серед водіїв навіть гуляє бородатий «анекдот» про те, що «машини діляться на два типи – «Мерседес» і решту».

Визнання серед автолюбителів отримали і «шведи» – «Вольво» та «Сааб». Вони за якістю не поступаються переліченим вище німецьким маркам.

Найкраще співвідношення «якість/ціна» в автомобілів, випущених азійськими країнами – Японією, Кореєю. Вони доступні, якісні, економічні. Toyota/Lexus, Nissan, Mitsubishi, Huindai, Kia – «японці» і «корейці» зараз на піку популярності.

Сміливі, навіть зухвалі конструкторські рішення, сучасний дизайн, елегантність, оригінальність пропонують на світовому авторинку французькі та італійські марки. Франція й Італія випускають стильні малолітражки, дуже зручні в умовах великого міста і при цьому безпечні, надійні і доступні за ціною: «Пежо», «Сітроен».

, , , переглядів: 1 042

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *