виступ1. Розкажіть захоплюючу історію

Це один з найсильніших та найуспішніших прийомів. В кращому випадку це повинна бути історія з перших рук, в якій розповідається, чому Ви будете розповідати саме про це. Як варіант, розкажіть байку, казку, мудрість або історичну подію. Пам’ятайте, у Вас є 60-90 секунд, щоб зачарувати публіку своєю розповіддю.

2. Задайте риторичне запитання

Вони допомагають переконувати. Якщо вони продумані та подані в правильній формі, аудиторію піде тим шляхом, який задумав спікер. З їньою допомогою можна легко схилити слухачів до Вашої точки зору.

3. Озвучте шокуючу статистику або заголовоквиступ

Статистичні дані, смілива заява або помітний заголовок ідеально переконують аудиторію почути Ваші рекомендації та дотримуватись їх в майбутньому. Головне – щоб вони втілювали ціль Вашої промови.

4. Використовуйте вагому цитату

Наведіть мудрі слова відомої людини, чиє ім’я додасть Вашій промові привабливості та соціальної ваги. Але важливо розуміти, що цитата повинна бути доречною: мати сенс та бути актуальною саме для Вашої публіки.

5. Покажіть ефектну фотографію

Картинка коштує тисячі слів, а може й більше. Якісні фото роблять промову яскравішою та допомагають привернути ще більше уваги аудиторії.

виступ6. Додайте творчості

Тематичний реквізит – хороший спосіб утримати увагу слухачів. Візуальна підтримка підкреслить Вашу думку.

7. Запустіть коротке відео

Відео викликає емоційну реакцію. На відміну від слайдів, короткометражка додає драми та швидше передає сеть Вашої ідеї.