Забудьте про сором: 5 причин спати без трусів

Збір коштів на потреби армії України
29.07.2018

Забудьте про сором: 5 причин спати без трусів

Підготовка до сну може бути цілим ритуалом. У спекотні літні дні потрібно провітрити кімнату, вибрати приємну для тіла постільну білизну, можливо підготувати собі на ранок склянку води і, звичайно ж, зняти труси.

ЗНИЖУЄТЬСЯ РІВЕНЬ ЦУКРУ В КРОВІ

Відсутність нижньої білизни під час нічного сну є одним із профілактичних заходів від цукрового діабету. Сенсаційну заяву зробили вчені зі Швеції. Коли тіло дихає – в організмі поліпшується обмін речовин і знижується рівень цукру. При схильності до захворювання медики рекомендують скористатися цим нехитрим радою.

КРОВ ЦИРКУЛЮЄ БЕЗ ПЕРЕПОН

Рюші, резинки і навіть мережива улюблених трусиків є перешкодою для нормальної циркуляції крові по тілу. Адже клітини організму щомиті, навіть вночі потребують кровопостачання.

Результат пошуку зображень за запитом "спать голышом"

ШКІРА ПОЧИНАЄ ДИХАТИ

Цей факт є найбільш відомим і поширеним серед людей. Сон голяка корисний тим, що шкіра всього тіла дихає. Це означає, що організм стає меншою мірою схильний до виникнення шкірних захворювань.

СОН СТАЄ ПОВНОЦІННИМ

Організм відчуває себе комфортніше в прохолодному середовищі. У той час, коли ми одягаємо труси і піжаму, ми ніби закутуємо шкіру в скафандр. Оголеним спати легше, зручніше і комфортніше, адже температура тіла трохи знижується.

Пов’язане зображення

МЕНШЕ СТРЕСУ В ЖИТТІ

Одна деталь – відсутність нижньої білизни під час сну здатна зменшити рівень гормонів стресу в організмі. Це веде до того, що жирові відкладення будуть накопичуватися в “проблемних” зонах дуже неохоче.

, , , переглядів: 4 958

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *