Замість телефону: у Рівному запустять новий додаток

Збір коштів на потреби армії України
26.02.2021

Замість телефону: у Рівному запустять новий додаток

У Рівному планують запустити мобільний додаток «Рівне 1553». У Рівненській міській раді повідомляють, що таким чином влада прагне максимально розширити доступні ресурси для комунікації з мешканцями міста.

Особливістю роботи додатку буде проста реєстрація нового користувача, сучасний дизайн та зручна навігація. Тривалий час єдиним методом зв’язку у місті була “гаряча лінія”, на яку можна було зателефонувати тільки зі стаціонарного телефону.

У мобільному додатку буде зібрана інформація про державні послуги. Також підключена функція автоматичного створення петицій. Мешканці Рівного через додаток зможуть звертатись на гарячу лінію щодо питань роботи громадського транспорту, ремонтів доріг, житлового господарства, якості надання послуг та іншого.

Міський голова Рівного Олександр Третяк розповів:

– Важливо, що рівняни самі прагнуть змінювати своє рідне місто. Його автори – студенти та волонтери на базі лабораторії «НООСФЕРА» Національного університету водного господарства та природокористування. В перспективі, за прикладом Львова, у Рівному планують розробити до мобільного додатку сайт, де було би видно усі звернення і що найголовніше – результати їх виконання. А також підключено для оперативного реагування усі комунальні служби міста.

Презентують додаток вже найближчим часом.

, , , переглядів: 696

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *