Завжди виглядати ідеально: 5 головних правил стилю від знаменитого дизайнера

Збір коштів на потреби армії України
02.08.2018

Завжди виглядати ідеально: 5 головних правил стилю від знаменитого дизайнера

Відомий український дизайнер Анастасія Іванова розповіла про п’ять головних правилах того, як жінкам у діловій сфері ефективно “керувати враженням” і завдяки цьому бути успішними.

Перше враження несвідомо формується у людини в перші чотири хвилини спілкування. При цьому 55% – це оцінювання вашої зовнішності (одягу, макіяжу, постави, усмішки). Вам треба завжди виглядати на всі сто, тому куди б ви не пішли, вам потрібно ретельно продумувати ваш образ. Ви ж не знаєте, кого можете зустріти сьогодні.

Навіть якщо ви – сильна і незалежна бізнес-леді, яка керує сотнями підлеглих і спілкується з партнерами, вам потрібно залишатися жіночною. Не варто копіювати поведінку чоловіка, жінка повинна залишатися жінкою в будь-якій ситуації.

Результат пошуку зображень за запитом "стильна бізнес-леді"

Разом з тим постарайтеся запам’ятати, що ви людина при посаді і не повинні привертати надто багато уваги. Не варто надягати на ділову зустріч надто глибоке декольте або занадто коротку спідницю. Чоловічі погляди – це добре, але не на робочому місці.

Не варто зациклюватися на простих сполученнях – чорне і біле. Так, одягнути чорний діловий костюм – це просте рішення, але в ньому ви будете виглядати, скажімо так, заурядно. Спробуйте проекспериментувати з приглушеними, м’якими тонами.

Результат пошуку зображень за запитом "стильна бізнес-леді"

Звертайте увагу на аксесуари – вони можуть повністю зробити ваш образ. Тому до вибору та якості взуття, сумки, окулярів і футляра варто ставитися особливо уважно. Пам’ятайте, що каблук в житті сучасної успішної жінки — обов’язковий! Він повинен бути не надто високий, але і не занадто низький. Ідеальна висота – 7-11 сантиметрів.

, , , переглядів: 1 239

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *