Zoom продає новий пристрій для відеоконференцій

Збір коштів на потреби армії України
10.08.2020

Zoom, зокрема, використала пандемію з користю як для своїх гаманців, так і для мільйонів юзерів у всьому світі. DTEN ME – чи не перший девайс, створений виключно для відеодзвінків. Офіційна ціна 27-дюймового пристрою, оснащеного 3-ма відеокамерами та 8-ма мікрофонами високої чіткості, – $599 США.

DTEN ME не є альтернативою традиційному обладнанню Google Meet, яке також призначене для проведення відеоконференцій. Воно, до речі, є цілою системою з портативними мікрофонами, камерами та динаміками та працює тільки за наявності телевізора. На відміну від Google Meet, DTEN ME створений для використання одним користувачем.

Людям, чий заробіток прямо залежить від віртуальних зустрічей, ідея створення спеціального девайса для конференцій припала до душі, адже якість камер та мікрофонів на 90% ноутбуків кепська, а численні сповіщення та відкриті вкладки заважають нормальній роботі.

Завдяки спеціальному пристрою для викликів від Zoom for Home можна суттєво зекономити на установці такого корисного ґаджету. Раніше придбання високоякісної апаратури для відеоконференцій, як-от Google, коштувало б понад $1999 і вимагало б контракту з компанією.

З додаткових переваг розробники відзначили: DTEN ME зменшує як витрати на обладнання, так і нагромадження на робочому столі; потреба в смартфоні, вебкамері, мікрофоні, динаміках, додатковому моніторі, інтерактивній дошці та всіх кабелях, без яких зазвичай такі пристрої не працюють, відпадає.

Крім того, великі компанії можуть забезпечувати службовців девайсами за зниженою ціною. У такому разі керівництву буде легше керувати віртуальними зустрічами: рівень технічної майстерності користувача не гратиме ролі, бо все, що йому потрібно зробити, – натиснути на наступну зустріч. Девайс підлаштований під користувача, і забезпечує стабільно високу якість відео та аудіо.

Девайс має всі шанси на широке використання владними структурами. Наприклад, у Торонто міські радники вперше в історії провели сесію та голосування в Zoom, а жителі Нью-Йорка можуть офіційно вступити в шлюб через відеодзвінок.

На відміну від більшості ноутбуків, DTEN ME надає користувачу можливість малювати на спільній для всіх учасників онлайн-конференції віртуальній дошці, що полегшує роботу дизайнерів, економістів та вчителів. Для цього можна було б використовувати цифрову дошку Microsoft Whiteboard, але вона не працює без додаткового пристрою.

, , , переглядів: 885

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *