4 прості секрети бездоганно смаку. Це повинна прочитати кожна жінка!

Збір коштів на потреби армії України
30.07.2017

4 прості секрети бездоганно смаку. Це повинна прочитати кожна жінка!

До створення свого гардеробу потрібно підходити з розумом. Мода займає важливе місце в житті кожної жінки. Всі ми хочемо виглядати красиво, елегантно і зі смаком. Однак не завжди фінансові можливості дозволяють нам купувати все, що душа забажає (а може, воно й на краще?), спеціально для рівнянок ЛАЙТ розповість кращі модні поради про те, як повинна одягатися  жінка.

1. Секрет успіху – прості рішення. Чорні штани, біла сорочка, яскрава хустка або шаль. Ось секрет бездоганного смаку.

Запам’ятайте, закон: об’ємні рукави – гладка зачіска, коротка сукня – щільні колготки, ефектний наряд – стримане взуття. Нехай всередині наряду буде тільки одна активна зона. Зовсім не страшно, якщо це будуть ваші очі.

2. Якщо ви мрієте знайти супутника життя, уявіть чоловіка своєї мрії, в чому він одягнений і уявіть його супутницю. Ця вправа допоможе жінці, коли вона піде вибирати одяг в магазин.

3 Абсолютно ідеальна краса не приваблює. Для того щоб привертати увагу, в абсолютно ідеальній красі повинна бути якась маленька неправильність.

4. У гардеробі кожної жінки одяг ділиться на три типи – для себе, для подруг і для чоловіків. Не варто плутати це. Якщо ви відправляєтеся на побачення, то наряд повинен підкреслювати різницю між грудьми, талією і стегнами.

 

Всі рішення дуже прості. Товста? Використовуй дієту Майї Плісецької: «Не жерти!» – і в момент схуднеш. Зачекалася принца? По-перше, полюби себе, і прискаче цілий полк на білих конях. І не шукай шляху «до себе, до успіху, до гармонії» і до іншої нісенітниці. Будь простіше. І купи нові туфлі».

, , переглядів: 983

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *