5 книжок про справжнє кохання

Збір коштів на потреби армії України
22.02.2022

5 книжок про справжнє кохання

Кожна історія кохання по-своєму особлива. Кому тільки не цікаво дізнатися, як пара познайомилася, чи легко знайшла спільну мову та як швидко розвивалися самі стосунки. Тому й кожна книжка про кохання завжди унікальна та не схожа на будь-яку іншу.

Для цієї підбірки ми знайшли 5 книжок з різними історіями стосунків: і про 14-літніх підлітків, і про неочікувані романи, і про безліч доленосних зустрічей.

Келлі Гармс. «Запізніле життя Емі Байлер»

Емі — молода мати-одиначка. Її життя поділене між роботою та дітьми. Але одного разу з’являється шанс трохи відпочити: після трирічного зникнення її колишній чоловік повертається та пропонує посидіти з дітьми. Жінка погоджується, тому відправляється в подорож зі своєї провінціальної Пенсильванії до великого та шумного Нью-Йорка. Відтепер в неї є ціле літо тільки для себе. Вона змінює імідж, відвідує виставки, ходить на побачення та одного разу знайомиться з Деніелом. Нове кохання вже стукає у двері, та чи захоче жінка змінити все назавжди.

Кіммері Мартін.  «Від серця до серця»

Зеді та Емма — подружки з дитинства. Здавалося, що вони знають одна одну усе життя: спільне навчання в медичній школі, схожі дівчачі переживання, спільні нічні посиденьки. Але це все було в минулому. Відтепер кожна пішла своїм життєвим шляхом. Однак одного разу, як грім серед ясного неба, з’явився їхній колишній наставник Нік і все змінив. Бо його поява змусила згадати Емму усе те, що сталося в минулому. У присутності Ніка серце Емми, здається, аж вистрибує з грудей. Від щастя чи, може, від страху?..

Ніколас Спаркс.  «Любий Джоне…»

Джон завжди скептично ставився до свого життя й ніколи не сподівався, що з ним може статися щось особливе. Не маючи планів на майбутнє, він подається на військову службу. Хлопець не знає, чого ще прагнути, і без ентузіазму повертається у відпустку до рідного містечка, де на нього чекає лише завжди мовчазний і заглиблений у себе батько. Утім усе блискавично змінюється, коли одного вечора Джон знайомиться на пляжі з неймовірною дівчиною Саванною. Кохання, у яке він не вірив, накочується потужною хвилею й перевертає увесь його світ. Але чи витримає воно випробування часом і відстанню?..

Дженніфер Вайнер.  «Кого ти кохаєш»

Того вечора це була доленосна зустріч. Їм обом було вісім років. Рейчел мала вроджену ваду серця та регулярно відвідувала лікарню. Енді ж був зовсім розгублений зі своїм переломом руки. Після цього вони вже й не думали, що зустрінуться колись знову. Та й були надто різними: дівчинка росла в заможній сім’ї, через серце про спорт навіть не думала, а хлопчика виховувала одна мати, до того ж він був одним з найкращих атлетів. Але їхні зустрічі та розставання не припиняються — тим часом кожен із них закінчує школу, бере шлюб і розлучається, будує кар’єру… Одного разу їм таки потрібно зробити свій вибір: бути разом або більше ніколи не бачитись.

 Ґебріель Таллент. «Моя найдорожча»

У свої чотирнадцять Джулія досконало володіє навичками виживання, вміє стріляти й полювати. Проте в соціумі вона поводиться наче дикунка, погано вчиться і зневажає саму себе. Увесь її світ — це батько, одержимий дочкою, який тримає її в психологічному полоні. Дівчинка вважає своє життя нормою, аж поки не зустрічає хлопця, який відкриває для неї зовсім інший світ. Джулія обирає свободу від батька. Свободу, за яку повинна заплатити велику ціну…

переглядів: 88

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *