5 затишних українських міст, де варто побувати кожному

Збір коштів на потреби армії України
31.10.2018

5 затишних українських міст, де варто побувати кожному

У цих незвіданих містах України можна трохи перепочити від натовпів і дорогих цін, а також набратися нових сил і натхнення. Ми розповімо лише про кілька маленьких, але цікавих міст нашої улюбленої країни.

Чортків

У Тернопільській області сховалося затишне містечко — Чортків. Маленьке містечко в Західній Україні надихає і заряджає доброю енергією. Головну пам’ятку видно з будь-якої точки – костел Святого Станіслава.

Бруківка, викладена навколо костелу, додає особливого шарму древньому місту. Крім того, можна оглянути дерев’яні церкви 17-го століття, зробити пару кадрів на тлі міської ратуші або наблизитися до минулого в історичному музеї.

Острог

У цьому місті можна поринути з головою в стародавню Україну. Колись рівненський райцентр входив до п’ятірки найбільших міст України, але зараз це звичайний районний центр. Однак, точно заслуговує уваги. Тут збереглися церкви 1905 року, луцькі ворота, князівський замок.

Кремінна

Маленьке провінційне місто Луганської області. Кремінна закриває типові забігайлівки з поганим запахом хмелю і замінює їх затишними кав’ярнями з казковою атмосферою. Головне гідність міста — чарівна флора. При в’їзді зустрічає банер “Кременщина – оазис Донбасу”. І це правда! Тут хвойні, змішані, дубові ліси, де можна зібрати величезний кошик грибів. У лісах заховані різні бази відпочинку, санаторії, і розкішні спа-готелі.

Славутич

Славутич — наймолодше і, абсолютно не схоже на інші, місто в Україні. Воно зібрало в собі гірку пам’ять ліквідаторів Чорнобильської АЕС і безцінні знання фахівців-ядерників — таким скарбом не володіє, мабуть, жодне інше місто.

Яремче

Маленьке мальовниче місто в Прикарпатті вважається головним туристичним центром Івано-Франківської області, а також центром зеленого туризму та активного відпочинку. Ароматна кава, прогулянки на велосипедах, захоплюючий вид гір.

Прогулянку по місту Яремче слід починати з центру міста. Фонтани, кам’яні скульптури, алеї — туристи почувають себе тут затишно і комфортно. Місцеві жителі люблять влаштовувати співочі концерти на вулицях, тому ви можете насолодитися веселими мелодіями українських народних пісень.

, переглядів: 1 650

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *