5 зіркових розлучниць, які зруйнували чужі сім’ї

Збір коштів на потреби армії України
12.03.2019

5 зіркових розлучниць, які зруйнували чужі сім’ї

В добірку зірок-розлучниь потрапили 5 популярних українських співачок, для яких наявність дружини або дітей у чоловіка – не перешкода для досягнення особистих цілей. Як же живуть зараз ці 5 руйнівниць?

Настя Каменських

Настя Каменських більше 10-ти років виступала на одній сцені зі своїм продюсером Потапом. За роки спільних виступів вони не раз були в центрі чуток про можливі любовні зв’язки. Однак, зірки ігнорували чутки, ніяк не коментуючи зв’язок між ними. Рівно до того моменту, коли Потап не подав на розлучення зі своєю дружиною — Іриною Горовою, яка є співпродюсером «MOZGI Entertainment».

Каменських

Олексій Потапенко та Ірина Горова мають спільного сина Андрія. У вересні 2018-го хлопчикові виповнилося 10 років. Після розлучення Потапа, Каменських була звинувачена у відведенні чоловіка з сім’ї. У 2017 році були показані докази того, що Потап і Каменських мають щось більше, ніж професійні відносини – в мережу потрапило фото з весілля. На фото Каменських у вінчальній сукні ніжно тримає за руку Потапа. Пара довгий час стверджувала, що викриваючі кадри зроблені на зйомках кліпу, але його ніхто так і не бачив. Фанати запевняють, що Настя і Потап давно одружилися, але активно це приховують.

Віра Брежнєва

Екс-солістка групи «ВІА-Гра» Віра Брежнєва – справжня жінка-вамп. Незважаючи на свій ангельський вигляд, вона мала стосунки з одруженим чоловіком — Михайлом Кіперманом, який вирішив покинути сім’ю заради Віри. У 2009 році у них народилася дочка, яку назвали Сарою. Їх стосунки були недовгими – у 2012-му році пара розлучилася.

Віра Брежнєва

Відразу після розлучення з Кіперманом Брежнєву запідозрили у зв’язку з продюсером «ВІА Гри» Костянтином Меладзе. Дуже швидко службовий роман переріс у справжні любовні пристрасті. Меладзе залишив дружину, з якою був 19 років разом і в 2015 році таємно одружився на Брежнєвій. Весілля відгуляли в Італії, куди були запрошені лише близькі.

Оля Полякова

35-річну Олю Полякову часто називають наївною і безглуздою, але це всього лише образ суперблондинки. Починаючи свою кар’єру співачки, вона виконувала будь-яку роботу, аби доторкнутися до великого шоу бізнесу. У 19 років вона опинилася на дні народження свого майбутнього чоловіка. Після виступу іменинник захотів особисто познайомитися з дівчиною і між запалала іскра. Заради Олі Вадим кинув дружину, з якою жив багато років.

Оля Полякова

Ольга не зволікала і відразу ж повела Вадима під вінець. У 2005 році вона народила йому дочку Марію, а в 2011 ще одну дівчинку, яку назвали Алісою.  Для бізнесмена це було справжнім щастям, оскільки його колишня дружина не могла завагітніти.  Наголошується, що Полякова в щасливому шлюбі більше 10 років. Вона впевнена, що їх пов’язують справжні почуття і не боїться суперниць.

Наташа Корольова

Ще одна історія, героїня якої давно визнала скоєне,  роман Наталії Корольової та Ігоря Ніколаєва. Співачка зав’язала стосунки з композитором в далекому 1992 році. На той момент Ніколаєв був одружений і мав дочку. Але Наташа перед цим не зупинилася. У підсумку ЗМІ буквально рясніли заголовками про гучне розлучення відомого композитора і його раптове весілля на Корольовій. У 2001 році їх відносини остаточно згасли. Співачка полюбила Тарзана, з яким і донині.

Наташа Корольова

Віка з групи «НеАнгели»

Солістка групи «НеАнгели» Вікторія Сміюха — одна з тих сміливих дівчат, для яких чужа сім’я – не перешкода. У 2006-му році вона запаморочила голову Юрія Нікітіна. На той момент він був одружений на Ользі Горбачовій. Вони чекали дитину.

Однак, їх відносини були недовгими. Продюсер усвідомив помилку і повернувся до дружини, яка пробачила його помилки. В липні 2016 року Нікітін і Горбачова зіграли весілля і досі разом. У них дві дочки: старша Поліна і молодша Серафіма.

, , , , , переглядів: 1 613

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *