8 сумок, які зіпсують будь-який образ

Збір коштів на потреби армії України
01.08.2017

8 сумок, які зіпсують будь-який образ

Ми, дівчата, не можемо без сумок, чи не так? Але навіть в такій справі, як вибір сумки, є своє підводне каміння. Непривально підібрана сумка може зіпсувати навіть найелегантніший наряд, якщо вона до нього не підходить. Сьогодні ми розповімо про види сумок, про які варто забути назавжди, адже вони ніколи не будуть виглядати виграшно.

Сумка-предмет

Такі сумки зазвичай виглядають недоречно.

Сумказ перфорацією

 Дивний стиль, який не піддається опису.

Сумка зі шматочків

Вам може здаватись, що це такий милий та невимушений бохо-стиль, але насправдя вона виглядає так, ніби Ви не розлучаєтесь із нею виключно з ностальгічних міркувань.

Сумка з кількох видів шкіри


Аж очі розбігаються, тут крокодильчик, там рептилія, тут пухирці, а тут лакована шкіра. Асорті, одним словом!

Підробка

Якісні підробки коштують теж недешево і їх ще потрібно пошукати. Тому якщо у Вас немає на це часу, краще придбайте сумку невідомого дизайнера, щоб не демонструвати, як потяг до брендів перемагає здоровий глузд.

«Мила» сумка

Всі модниці знають: є бренди, які випускають іронічні та милі сумочки в “несерйозному” стилі. Але такі сумки рідко виглядають мило і дорого не на подіумі, а прикрашають образ ще рідше.

Дуууже велика сумка

З одного боку – зручно: поміститься все що потрібно. З іншого – від “всього” Вас перекосить, осанка зіпсується, а плече стомиться.

Сумка з незручними ручками

Є така категорія – ніби і містка, і модель вдала, але зовсім незрозуміло, як її носити: на плече не надягається, на лікті – дивно, в руці – незручно. В результаті ми постійно поправляємо такі сумки.

Виглядайте стильно разом з ЛАЙТ!

, , переглядів: 2 789

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *