Ані Лорак розлучається з чоловіком і ділять дитину: подробиці

Збір коштів на потреби армії України
31.01.2019

Ані Лорак розлучається з чоловіком і ділять дитину: подробиці

У Шевченківському райсуді Києва 31 січня проходить  закрите засідання у справі про розлучення української співачки Ані Лорак та її чоловіка Мурата Налчаджиоглу. Чутки про судовий процес та розрив зіркової пари почали ширитися минулого року, після фото і відео з караоке, на яких чоловік зраджував Лорак. Про це повідомляє “Страна”.

Зазначається, що саму справу про розлучення почали розглядати ще 24 грудня. У суді були присутні тільки адвокати, які представляють інтереси Лорак і Налчаджиоглу. Вони попросили суд розглядати справу за закритими дверима і суд погодився на це.

Результат пошуку зображень за запитом "ани лорак и мурат"

“В матеріалах справи №761/46326/18 говориться, що ініціатором позову була Кароліна Куєк (справжнє ім’я Ані Лорак). З ким із батьків залишиться спільна дочка Ані Лорак та Мурата, поки невідомо. Поки юристи схиляються до того, що дитина залишиться з мамою до 14 років, а після цього сама вибере з ким їй жити”, – йдеться у повідомленні ресурсу.

Пов’язане зображення

Також повідомляється, що адвокати ж обох сторін не коментують розлучення зоряної пари, посилаючись на заборону від своїх клієнтів. “Ані Лорак і Мурат Налчаджиоглу зіграли весілля в 2009 році. Вони познайомилися в Туреччині під час відпочинку української співачки в готелі, де її майбутній чоловік працював менеджером”, – нагадують історію кохання зіркової пари. Звістка про розлучення Лорак з її чоловіком, бізнесменом Муратом Налчаджиоглу облетіла світ ще в жовтні.

, , , , , переглядів: 1 358

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *