Apple почистить гаманці користувачів черговим платним сервісом

Збір коштів на потреби армії України
14.02.2019

Apple почистить гаманці користувачів черговим платним сервісом

Компанія Apple планує випустити новий платний новинний сервіс підписки. Його хочуть випустити на базі вже створеного сервісу Apple News. Судячи з усього, компанія хоче зрубати з користувачів ще більше грошей, пропонуючи платні послуги, які раніше були безкоштовними.

Правда таке рішення компанії вже отримало негативні відгуки від видавців – їх не задовольнять умови такого сервісу, пише видання Engadget. Зокрема, видавці New York Times і Washington Post не згодні з умовами, згідно з яким Apple отримає “приблизно половину” доходу від служби. Решту суми планується розподілити між видавцями, в залежності від кількості часу, який користувачі присвятили читанню статей. Втім, наскільки сервіс буде унікальним, і що він покаже, чого не зможуть зробити безкоштовні сервіси конкурентів – невідомо.

Що стосується вартості нового сервісу, то точної інформації поки немає. Експерти припускають, що підписка буде коштувати орієнтовно 10 доларів (приблизно 289 гривень) на місяць. Це досить багато, враховуючи, що доступ до музичної бібліотеки від Apple коштує всього 6 доларів.

, , , переглядів: 755

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *