Apple знизить ціни на культові iPhone: що відомо

Збір коштів на потреби армії України
30.01.2019

Apple знизить ціни на культові iPhone: що відомо

iPhone від компанії Apple користуються шаленим попитом. У США задовго до виходу нових моделей шикуються черги з охочих першими отримати собі свіжий смартфон. При цьому за межами Америки “яблучні” гаджети стрімко втрачають клієнтів. І цьому є пояснення – величезні ціни на пристрої. Наприклад, бюджетний смартфон від Apple продається за ціною 800 доларів. Само собою, далеко не кожен може собі дозволити даний пристрій, не кажучи про більш дорогі моделі.

Ринок дешевих китайських смартфонів диктує Apple свої умови. Саме тому, компанії довелося зробити гучну заяву, яка порадує фанатів продукції яблучної корпорації. “Ми вирішили повернутися до цін на iPhone, які можна порівняти з тим, які були на місцях рік тому, в надії допомогти продажу в цих областях”, – повідомив виконавчий директор компанії Тім Кук.

Пов’язане зображення

Першими щасливчиками, які отримають смачні ціни, стануть жителі країн з великим показником зростання вартості долара США до національної валюти. Їх перелік в Apple оголосять пізніше. Судячи з усього, Apple прогнулася під ринок бюджетних смартфонів.

, , переглядів: 742

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *