Астрологи назвали фатальних жінок за знаком Зодіаку

Збір коштів на потреби армії України
03.02.2019

Астрологи назвали фатальних жінок за знаком Зодіаку

Астрологи запевняють, що деякі жінки від природи наділені особливою харизмою і магнетизмом. Такі жінки надихають чоловіків на подвиги і через них чоловіки часто втрачають голову. Саме ці жінки по знаку Зодіака завжди знаходяться в центрі уваги.

БЛИЗНЮКИ приваблюють чоловіків своїм неоднозначним і непостійним характером. В один момент – вона лагідна і скромна, а в інший – підступна фурія. Чоловіки хочуть розгадати її загадкову натуру. Жінки цього знаку здатні підкоряти своїм неабияким розумом. Адже вона може вникати і розуміти суть того, про що говорить співрозмовник. Часто дає слушні поради і не любить порожні розмови. Близнюки приємні в спілкуванні, однак не схильні підпускати до себе оточуючих занадто близько. По-справжньому розкривається лише поряд з рідними.

Пов’язане зображення

ЛЕВ буквально колекціонує чоловічі серця. Вона знає собі ціну і не буде розмінюватися на відносини, де до неї не ставляться, як до королеви. Вона живиться захопленими поглядами і вони надають їй ще більшу впевненість у собі. Такі жінки тримають дистанцію і довго не підпускають до себе. Поруч з собою дозволяє бути тільки найгіднішому.

Результат пошуку зображень за запитом "моника белуччи"

ВОДОЛІЙ жадає пригод. Вона завжди здатна урізноманітнити життя та наповнити його яскравими фарбами. Чоловіків підкуповує своїм умінням говорити на різні теми, з нею вони завжди відчувають себе впевнено і спокійно. Однак як тільки чоловік починає переходити межу, вона здатна стати холодною й неприступною. Часто такі дівчата не готові належати одному чоловікові. А своє серце вона довірить лише тому, хто на ділі доведе серйозність своїх намірів.

, , , , переглядів: 951

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *