Астрологи склали гороскоп на березень для усіх знаків Зодіаку

Збір коштів на потреби армії України
28.02.2019

Астрологи склали гороскоп на березень для усіх знаків Зодіаку

Про те, на які моменти варто звернути особливу увагу  астропсихолог Валентина Віттрока, пише ТСН.

2 березня. З близькими людьми можуть виникнути деякі протиріччя в спілкуванні. Проявіть терпіння.

5 березня. Від цього дня й до 28 березня триватиме зворотний рух Меркурія. Ця планета відповідає за спілкування та зв’язки людей на всіх рівнях. Тому в цих сферах можливі проблеми.

6 березня. Астрологи застерігають, що цього дня не варто приймати серйозних рішень та будувати певні плани на майбутнє. Рекомендується відмовитися від вживання алкоголю та ліків.

Результат пошуку зображень за запитом "можливі проблеми в особистому житті"

7 березня. Уран переходить зі знака Овна в знак Тельця, де пробуде сім років, і це говорить про те, що рівень агресії в суспільстві, який спостерігається в останні роки, поступово буде знижуватися, а значить, всі ми станемо трохи добрішими.

8-9 березня. Місяць, який йде по знаку Овна, може принести підвищену емоційність і ймовірність фінансових помилок.

10-12 березня. У дні варто почати якусь справу, яка займе у вас тривалий проміжок часу. Щоправда, швидкого результату чекати не варто. Це також дні підвищеного травматизму, коли варто бути обережними за кермом і під час занять екстремальними видами спорту.

Результат пошуку зображень за запитом "жінки за кермом"

13-14 березня. Розташування зірок на небі – зокрема, взаємодія Марса в знаку Тельця і Сатурна зі знаком Козерога – сприятиме підвищеної активності, особливо це стосується бізнесменів і політиків.

21 березня. Особливо чесними з самими собою потрібно бути журналістам і пропагандистам всіх мастей.

23-25 березня. Під час руху Місяця по знаку Скорпіона не рекомендується робити великі покупки і складати довгострокові плани.

27 березня. День, коли Юпітер “в гостях” у родинному йому знаку Стрільця, вдалий як для нього, так й інших сонячних знаків – Овна і Лева.

Результат пошуку зображень за запитом "поганий настрій"

28-29 березня. У ці дні може відчуватися поганий настрій. Втім, є і привід для оптимізму – вихід Меркурія з ретроградною стадії поверне гармонію у відносини. 30-31 березня. Місяць у знаку Водолія обіцяє не тільки зміну погоди – потепління – але і бажання пожартувати над собою та іншими.

, , , переглядів: 936

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *