Бабусин комір: Instagram підірвав новий модний тренд

Збір коштів на потреби армії України
16.09.2020

Бабусин комір: Instagram підірвав новий модний тренд

В Instagram популярні моделі і блогери почали масово публікувати знімки в образах з величезними комірами, які були популярні в 70-х роках ХХ століття. На модний тренд звернули увагу журналісти Metro. Йдеться про великі коміри з оборчатим краєм, які схожі на дитячі нагрудники. Відзначається, що описана деталь гардеробу може бути як знімною, так і пришитою до одягу.

Найчастіше коміри поєднують з сорочками, джемперами і джинсами. Водночас деякі модниці вважають за краще носити вказаний аксесуар з сукнями, футболками та спідницями. Так, наприклад, блогерка Камілла Шар’єр сфотографувалася перед дзеркалом в смугастій сорочці з об’ємним коміром білого кольору. Плюс-сайз модель Клементина Дессо своєю чергою попозувала в блузці з квітковим принтом і коміром в тон, а також атласній спідниці.

Юзер з нікнеймом @monikaslifestyle розмістила кадр, на якому вона зображена в білому комірі та чорному шкіряному піджаку. Одяг із зазначеною деталлю з’явилася в асортименті таких брендів, як H&M, Mango і Ganni, а також Monki, Topshop і Zara.

, , , переглядів: 662

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *