Бензопили: характеристики та особливості

Збір коштів на потреби армії України
20.12.2019

Бензопили: характеристики та особливості

Бензопила — необхідний інструмент для господаря будинку та присадибної ділянки. У комерційній діяльності її також використовують при проведенні будівельних робіт. Вибираючи пристрій на сайті https://allo.ua/ru/benzopily/, варто ознайомитись з його характеристиками, видами та особливостями.

Характеристики бензопил

Взагалі вважається, що бензопила — це універсальний інструмент, за допомогою якого можна валити дерева, розчищати зарості кущів, обрізати великі гілки дерев та використовувати у промисловому призначенні. Також її беруть з собою у далекі походи, на зимову рибалку та для проведення ремонтно-будівельних робіт.

Основними характеристиками бензинових пил є:

  • потужність двигуна та вага;
  • особливості шини та ланцюга;
  • захист від зворотного удару;
  • антивібраційна система.

Найголовнішими характеристиками бензопили є її потужність та вага. Висока потужність означає добру здатність пили протягувати ланцюг через розпил, що впливає на глибину розпилу і швидкість різу.

Шина відноситься до головних компонентів гарнітури пили. Її довжина впливає на глибину різу, отже, чим вона довше, тим краще впорається пила з різною товщиною стовбура або матеріалу. Якщо потужність двигуна недостатня, то потрібно бути докладати додаткові зусилля в процесі роботи, що призведе до швидкого зношення гарнітури та мотора. До того ж це призведе до збільшеного об’єму пального.

У ланцюзі бензопили є основний елемент — крок, тобто відстань між зубцями пили. Мінімальна довжина кроку становить 0,325 дюймів. Чим більше його довжина, тим продуктивніше працює пила.

Ключові особливості

Особливістю бензопили є те, що потужність двигуна необхідно вибирати, враховуючи розмір шини та мету її використання. Якщо інструмент планується використовувати у побуті, то достатньо буде 1,5 або 2 кінських сил. Для професійного інструменту важливо враховувати співвідношення потужності і ваги.

Довжина направляючої шини впливає на вибір товщини колоди, з якою може впоратися бензопила. Стандартний її розмір складає від 30 до 40 см для господарських потреб та до 100 см — для промислових робіт.

переглядів: 4 515

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *