Без кнопок і дротів: у мережі показали клавіатуру майбутнього

Збір коштів на потреби армії України
21.09.2018

Без кнопок і дротів: у мережі показали клавіатуру майбутнього

Компанія TAP випустила один із самих незвичайних гаджетів на сьогоднішній день, який допоможе вам забути про клавіатуру. Він призначений для віртуального друку на будь-якому пристрої.

Tap надягається на руку і стежить за рухами пальців і кисті. Для використання з різними пристроями, гаджет спочатку потрібно до них підключити по Bluetooth. Заявлений час автономної роботи — 8 годин, що цілком достатньо для щоденного використання. До речі, девайс одягається як рукавичка, контролюючи абсолютно всі рухи ваших пальців.

Щоб набирати текст або застосовувати Tap як замінник клавіатури, миші або геймпада користувачеві потрібно запам’ятати ряд спеціальних жестів. Однак, до цього пристрою досить швидко звикаєш. У навчанні допоможе спеціальний додаток. Новинку можна застосовувати і в роботі з віртуальною реальністю, вона помітно полегшує весь інтерфейс і під час доповненої реальності. Особливо, якщо їх синхронізувати з окулярами.

Гаджет вже доступний для покупки на офіційному сайті виробника. Ціна питання — 179 доларів (5 тис грн). Погодьтеся, це досить смішна ціна за девайс майбутнього. Разом з гаджетом в комплекті йде стильний кейс. В ньому можна заряджати і перевозити новинку. Замість громіздкої і незручної клавіатури можна просто використовувати цей незвичайний девайс, який легко поміщається в кишеню або рюкзак.

, , переглядів: 938

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *