Більше не голі дупи: новий божевільний тренд підірвав Instagram

Збір коштів на потреби армії України
14.01.2019

Більше не голі дупи: новий божевільний тренд підірвав Instagram

Дівчата із великим розміром бюсту та накачаними сідницями вже не такі популярні в Instagram. Чи то користувачам обридло заздрити чужим ефектним формам, чи просто хочеться чогось новенького – невідомо.  Але новим трендом у соціальних мережах нещодавно став знімок звичайного курячого яйця, який за короткий час зібрав мільйони лайків – тобто він найпопулярнішим з часів існування всіх месенджерів.

Фото навіть обійшло рекорд поста Кайлі Дженнер з новонародженою дочкою, опублікованого в лютому 2018 року і набрав 18,2 мільйона лайків.

Знімок яйця – єдиний в акаунті world_record_egg, був опублікований 4 січня. Хто створив акаунт, невідомо. Щоб поставити рекорд, прихильники аккаунта з яйцем в тому числі залишали коментарі під фотографіями Дженнер, закликаючи ставити йому лайк.

За 2018 рік було кілька спроб наздогнати і перегнати публікацію Кайлі Дженнер: публікація Джастіна Бібера набрала 13,3 млн, а Аріани Гранде 12,8 млн лайків. Взагалі ідея з яйцем не одинична, існують інші схожі акаунти, але вони не отримали особливого поширення. Стають популярними і зовсім неочікувані фото.

, , , , переглядів: 2 366

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *