Біоенергетика: оздоровлення організму без ліків та операцій

Збір коштів на потреби армії України
16.11.2017

Ми звикли до того, що молода людина повинна бути усміхненою, завжди веселою, безтурботною, швидкою, рухливою. Але тепер молоді все більше заклопотані чимось, мало посміхаються. Нещодавно, стоячи в черзі на касі в супермаркеті, я почула, як зовсім молода дівчина жалілась хлопцю, що в неї депресія. Я обернулась, щоб зрозуміти, що вона має на увазі? Звісно, я не спеціаліст, але красиве обличчя цієї дівчини (до речі, фігура в неї теж супер) було засмученим. Вигляд — дуже пригнічений. Вона казала, що їй “погано на душі” і в неї депресія.

Чому ми раптом втрачаємо позитивні почуття, а натомість приходить відчуття, що хронічно не вистачає сил, відчуття апатії, якоїсь нездорової втоми.

Біоенергетик Анатолій Радкевич каже, що причина пригнічених станів може бути в порушені біополя людини на енергетичному рівні. Адже ми щодня спілкуємось із навколишнім світом. Цей вплив може бути як позитивний, так і негативний. Крім того, дуже багато позитивної енергії ми віддаємо інтернету, соцмережам, а ще щоденні стреси, неправильне харчування.

Таким чином, “погана” енергія накопичується на клітинному рівні. Біоенергетик вміє перетворювати погану енергію на хорошу. На сеансі Анатолія Петровича можна відчути, як проходить по тілу тепло, це і є той живий потік енергії, який наповнює клітини, рухається по енергетичним каналам і з’являється відчуття безпеки. Достатньо трьох сеансів у біоенергетика, щоб відновити свої енергетичні сили і відчути ефект оздоровлення.

На клітинному рівні починає вироблятися нова енергія, відбувається очищення біополя від інформаційних викривлень і людина знову починає відчувати палітру позитивних почуттів.

Як же відбувається сеанс біонергетики, а також, як позбутися багатьох хвороб за допомогою очищення своєї енергетики, дізнаємось в рівненського біоенерготерапевта Анатолія РАДКЕВИЧА:

-Як проходить мій сеанс? Я беру в руки інструмент – біорамки, який покаже енергетику людини і заблоковані місця, або ж місця болю. Коли я перевірив енергію людини і дізнався про місця болю – накладаю руки на енергетичні центри, а людина відчуває під час сеансу тепло.
Енергіями можна знімати різні проблеми організму. Працюємо, здебільшого, за діагнозом, встановленим лікарем, але якщо людина прийшла із болем і треба терміново зняти біль чи заспокоїти, то сеанс проводиться прямо зі зверненням. Будь-який біль знімається.
Потоки енергії прогрівають на велику глибину, тому людина відчуває тепло та комфорт. Ми не боремося з хворобою, і це не лікування! Просто організм відновлюється і оздоровлюється.

Все починається з думки

– Біоенергія присутня у всьому. В кожній людині є енергія. Без цієї енергії не буде життя. Люди не розуміють, що таке біоенергія, і часто запитують, звідки вона. Біоенергія – наша життєва сила, але коли з’являється якась хвороба, то наш організм дає збій. Всі проблеми із здоров’ям починаються на тонкому плані – в наших енергетичних тілах. Все починається з думки. Навіть думками ми притягуємо до себе негативні емоції і негативні енергії. Ці енергії вражають наші тонкі енергетичні тіла, а далі переходять на фізичне тіло. Саме тут починається збій енергетичної системи організму і починається хвороба: вражається той чи інший енергетичний центр, що впливає на органи людини.
Біоенерготерапія, якою займаюсь я уже 11 років, ці всі проблеми комплексно знімає. Тобто, від голови до пальців на ногах я проходжу людину біоенергією. Відбувається це руками. Відновлюється вся енергетика людини, знімаються спазми, біль, нормалізується тиск, ну і людина почувається майже здоровою.
Я закінчив Київський медичний університет за фахом біоенергоінформотерапевт.
Біосеанс проходить близько однієї години, залежно від конкретної людини. До мене приходять люди з різними проблемами. Сеанси можна проводити як у кабінеті, так і в людини вдома. Дізнатися більше можна, завітавши на мій сайт: http://lechenie-insulta.in.ua/

Як вберегтися від застуд

Анатолію Петровичу, зараз розпочався сезон простудних захворювань, чи можна за допомогою біоенергії зміцнити свій імунітет, щоб не хворіти, або якщо вже простудився, то одужати якнайшвидше? Що ви порадите?
– Біоенерготерапія — це повне очищення людини, всіх її чакр, можливість оздоровлення без вживання ліків. Щоб зміцнити своє здоров’я, раджу жити на позитиві. Також гімнастика, швидка хода, дуже корисні, щоб не було згущення крові в організмі. Може бути й загартування прохолодною водою, плавання в басейні. Ще важливо берегтися від переохолоджень, перегріву, надмірної сухості і вологості. Щодня потрібно вживати 1,5-2 л води. Це очищує сечостаттеву систему, нирки, розріджує кров.

Ваше здоров’я – у ваших руках
А як підтримувати ефект після лікування біоенергією?
– Людям, які одужали, головне зберігати позитивне ставлення до життя. А це залежить насамперед від думок. Кожна людина заносить інформацію з ментального поля до астрального, далі до ефірного (енергетичного), а тоді інформація передається на фізичне тіло. Втім із кожним необхідно працювати індивідуально, навіть фіточаї можуть допомагати, залежно від окремого випадку.
Контакти біоенерготерапевта Радкевича Анатолія Петровича: (096) 124-85-49
Серія ААБ №601035 від 12.01.2014р.

, , , , переглядів: 1 793

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *