Буде тільки гірше: б’юті-процедури, які не варто робити влітку

Збір коштів на потреби армії України
26.07.2018

Буде тільки гірше: б’юті-процедури, які не варто робити влітку

Дізнайся, про які б’юті-процедури краще забути у літній час, а якими краще не нехтувати.

Глибокі пілінги

Глибокий пілінг – це косметична процедура, яка проводиться з метою вирівнювання поверхні шкіри, зменшення пор та її омолодження. Результат після проведення буде приголомшливий, але в тому випадку, якщо ти зробиш її у зимовий період, коли немає активного сонця. Після неї шкіра буде тонкою і ніжною, тому будь-який вплив сонячних променів може викликати плями і опіки. Пілінг краще всього робити з середини осені до середини весни.

Основа косметика

У літній період всім знайома ситуація, коли на обличчі з’являється жирний блиск. Після цього ми починаємо користуватися косметикою, яка сушить шкіру і перестаємо використовувати зволоження, яке в літній час потрібно використовувати обов’язково. У складі крему повинна бути гіалуронова кислота, екстракт алоє та органічні олії. Вони просто життєво необхідно після впливу ультрафіолету.

Результат пошуку зображень за запитом "бьюти-процедуры"

Нехтувати очищенням

У літній період під впливом пилу і токсичних речовин, які містяться в міському повітрі, пори забруднюються набагато швидше, ніж узимку. Тому потрібно ретельно очищати шкіру вранці і увечері.

Пластична хірургія

Вважається, що проводити пластичні операції у літній період не бажано, так як відновлювальний період у спеку відбувається набагато повільніше і може супроводжуватися небажаними наслідками. Після операції потрібно буде використовувати спеціальну стягуючу білизну, яка в літній період може стати величезною проблемою.

Результат пошуку зображень за запитом "бьюти-процедуры"

Ботокс

Уколи ботокса в салонах роблять в будь-який період року, але, після них треба утриматися від відвідування пляжів. Сонячні ванни прискорюють обмін речовин, і ботокс передчасно виводиться з організму. Також заборонені сауна і лазня.

, , , переглядів: 1 099

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *