Будьте обачні: Facebook навчили стежити за користувачами

Збір коштів на потреби армії України
14.12.2018

Будьте обачні: Facebook навчили стежити за користувачами

Нейромережа від Facebook навчилась прогнозувати, куди може піти людина, виходячи з минулих зареєстрованих переміщень. Наприклад, якщо користувач знаходиться в тренажерному залі, алгоритм оцінює ймовірність того, чи може він після відправитися в ресторан. Таким чином, соцмережа зможе передбачити переміщення користувачів.

Проте, користувачі досі не розуміють, добре це чи погано. З одного боку, інтеграція з соцмережею може спростити життя користувачам. З іншого боку, скандальний Facebook може отримати більше даних про користувачів, незважаючи на те, що більшість з них не захочуть ділитися своїми даними.

Результат пошуку зображень за запитом "Facebook нейромережа"

Інша розробка буде будуватися на великих даних — алгоритм аналізує інформацію про користувачів на основі сигналів Wi-Fi, Bluetooth, стільникового зв’язку і NFC-міток. Таким чином компанія зможе пристосувати рекламу для кожного користувача. Будемо сподіватися, що користувачі мережі не будуть штовхати різну продукцію перед очима, а також соцмережа не буде стежити за місцем розташування користувача без його згоди.

, , , переглядів: 852

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *