Червоне вино допомагає схуднути, дізнайтеся як

Збір коштів на потреби армії України
05.01.2019

Червоне вино допомагає схуднути, дізнайтеся як

Помірне вживання вина, незважаючи на велику кількість калорій, позитивно впливає на жіночу фігуру. Про це розповіли американські вчені, які вивчали вплив алкоголю на жіночий метаболізм протягом 13 років. Згідно з даними дослідження, в якому бралися до уваги дані 19 220 американок, жінки, які дотримуються помірного вживання вина, набагато повільніше набирають вагу, ніж ті, хто воліє обмежуватися мінеральною водою і навіть чаєм.

На думку вчених, калорії, які містяться у вині, менше впливають на вагу людини, ніж калорії в інших речовинах. Чому відбувається саме так, дослідники поки не можуть пояснити. Є таке припущення: щоб впоратися зі спиртним, печінка людини, яка регулярно вживає алкоголь, виявляє додаткову активність для обміну речовин, перетворюючи зайву енергію в тепло, а не в жир.

Результат пошуку зображень за запитом "як пити червоне вино"

Протягом 13 років учасниці експерименту, 38% з яких не вживали алкогольні напої, розповідали про свої пристрасті в питті і фіксували свою вагу. Виявилося, що жінки, які уникали алкоголю, набрали найбільше кілограмів. Найбільш незначний вплив на фігуру надавало червоне вино, в той час як пиво і міцні напої додавали максимальну кількість ваги. Вчені відзначили, що лише помірна кількість алкоголю позитивно впливає на організм. Надмірна тяга до спиртного негативно впливає не тільки на ваш зовнішній вигляд, але і на здоров’я.

, , , , переглядів: 1 071

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *