Чоловік змінив стать, щоб не платити аліменти

Збір коштів на потреби армії України
02.02.2020

Чоловік змінив стать, щоб не платити аліменти

Житель Курська у Росії переховувався від колишньої дружини і дитини. Підприємливий чоловік зважився на кардинальні зміни в житті. Недбайливий батько за рішенням суду повинен був перераховувати частину заробітку на утримання своєї дитини. Однак брати відповідальність на спадкоємця він не хотів.

В результаті у курянина накопичився борг у 800 тисяч рублів (315 тис. грн). За місцем проживання він не з’являвся. На нього завели виконавче провадження. Злісного аліментника оголосили його в розшук. Незабаром з’явилася інформація, що боржник Сергій ховається в Московській області. Правоохоронці встановили місце проживання боржника, але за цією адресою проживала його родичка.

Через кілька місяців він представив судовому приставу медичну довідку про зміну статі з чоловічої на жіночу і пояснювальну записку, підписану ім’ям Олена. Але це не допомогло йому врятуватися від судового переслідування. Як тільки у справі замінять виконавчий лист з ім’ям боржника, провадження по справі передадуть в Московську область – саме там зараз проживає Олена.

, , , переглядів: 681

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *