Чоловіки теж плачуть… після сексу. Дізнайтеся, чому

Збір коштів на потреби армії України
02.08.2018

Чоловіки теж плачуть… після сексу. Дізнайтеся, чому

Чоловіки не менше жінок страждають від пригніченості і роздратування після сексу, з’ясували австралійські вчені. Вони сподіваються, що ці дані виявляться корисними сексологам при роботі з чоловіками, а також допоможуть самим чоловікам не закриватися в собі, а говорити про свою проблему.

Вчені з Квінслендського університету технологій в Австралії провели перше дослідження чоловіків з посткоїтальною дисфорією — сумом, сльозливістю і роздратованістю після сексу. Це явище поширене серед жінок, а серед чоловіків не розглядалося. Результати були опубліковані в журналі Journal of Sex and Marital Therapy.

У 2015 році журнал The Journal of Sexual Medicine опублікував дослідження, в ході якого з’ясувалося, що 46% жінок хоча б раз у своєму житті відчували різке зниження настрою відразу після сексу, а 5% відчували стан посткоїтальної дисфорії кілька разів за останній місяць.

Посткоїтальна дисфорія може тривати від декількох хвилин до трьох-чотирьох діб. Багато в чому це залежить від її походження і тяжкості, хоча достеменно невідомо, що є головною причиною її появи.

«Дослідження розкриває дані опитування 1208 чоловіків з Австралії, США, Великобританії, Нової Зеландії, Німеччини та інших країн, — розповідає Джоел Мацковяк, провідний автор дослідження. — 41% з них стикалися з посткоїтальною дисфорією протягом життя, 20% — протягом останнього місяця. До 4% страждають від посткоїтальної дисфорії регулярно».

Деякі чоловіки також залишили коментарі про свої почуття після сексу. Серед них були такі: «Я хочу, щоб мене не чіпали і залишили в спокої», «Я почуваю себе невдоволеним, роздратованим і дуже неспокійним», «Все, чого я хочу — залишитися один і відволіктися від того, що зараз відбувалося».

, , , переглядів: 1 061

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *