Чому чоловіки божеволіють від жінок у панчохах

Збір коштів на потреби армії України
27.10.2018

Чому чоловіки божеволіють від жінок у панчохах

Панчішки з нейлону вперше поступили до продажу 4 жовтня 1939 року. І сьогодні жодна жінка не може уявити свій гардероб без цієї звабливої та жіночної деталі. Це те, що здатне звести з розуму будь-якого чоловіка. В історії чимало прикладів, коли споконвічно чоловічий одяг був запозичений жінками. І одним з найяскравіших прикладів є панчохи. З’явившись як чоловічий атрибут, вони досі з радістю використовуються жінками (в той час як самі чоловіки від них відмовилися). Більш того, саме цей предмет одягу став головним «показником» жіночої сексуальності.

Вони буквально розбурхують уяву чоловіків. Думка, що на жінці поруч одягнені панчохи, призводить в шалене збудження сильну стать, а слина починає вироблятися мимоволі, немов по невидимому сигналу. І начебто нічого особливого в панчохах немає (подумаєш, довгі шкарпетки з резинкою). Однак вони буквально обеззброюють свою «жертву».

Результат пошуку зображень за запитом "панчохи"

Цікаво, що деякі психіатри заявляють, що чоловіча любов до панчіх на жіночій ніжці є в деякій мірі відхиленням від норми – фетишизмом. Однак ми схильні вважати, що захоплення панчохами невинне і є лише показником здорової чоловічої сексуальності і гарного смаку.

Сексолог Ірина Каледина наводить кілька причин, чому чоловіки божеволіють від жінок у панчохах. Є теорія, що цей маленький фетiш сильної статі пов’язаний зі слабкістю чоловіків до таємниці. Сексолог каже, що звичайні колготи «не несуть жодної таємниці», чого не скажеш про панчохи, особливо з поясом. А психолог Наталя Приймаченко зазначила, що образ сексуальної дівчини в панчохах пропагується в кіно, модних журналах і рекламі.

Результат пошуку зображень за запитом "панчохи"

– Такі картинки впливають на підсвідомість чоловіків з двох причин. По-перше, дівчина в панчохах виглядає відверто сексуальною, а іноді навіть вульгарною. Чоловік підсвідомо вважає, що з нею він зможе обійти заборони і рамки, не зустрівши сорому або святенництва. Можна з упевненістю сказати, що панчохи – це потужний інструмент спокушання чоловіків, – підкреслила фахівець.

Відзначимо, що дівчата нерідко надягають панчохи навіть під діловий костюм. Таким чином, вважають сексологи, слабка стать надає собі впевненості. А подібні речі чоловіки відчувають на рівні інстинктів.

, переглядів: 2 852

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *