Чому деякі люди багато їдять і не товстішають?

Збір коштів на потреби армії України
17.10.2018

Чому деякі люди багато їдять і не товстішають?

Багато хто задається питанням про те, як деяким жінкам вдається залишатися худенькими, обїдаючись бургерами. Чи так все просто насправді? Читайте в матеріалі про те, чому деякі люди не товстіють.

Обмін речовин

Перше виправдання цьому – швидкий метаболізм. Чим повільніше протікає обмін речовин, тим більше жиру організм запасає. У деяких людей метаболізм від природи швидкий, тому їм складно погладшати. “Розігнати” обмін речовин може допомогти лікар-дієтолог.

Гени

Друга причина — статура людини. Вона закладається на генетичному рівні і впливає на те, як і в якому саме місці буде відкладатися жирок. Існує три типи статури:

1. Астенік (ектоморф) — люди зі швидким обміном речовин: вони легко худнуть, але важко набирають вагу. У таких людей обхват зап’ястя менше 16 см.

2. Нормостенік (мезоморф) — люди зі звичайним обміном речовин: набрати вагу їм так само складно, як скинути. Зап’ястя таких людей — 16-18.5 см.

3. Гіперстенік (ендоморф) — люди з повільним обміном речовин: набирають вагу легко, а ось скинути її їм важко. Їх зап’ястя більше 18.5 см.

Харчування

Третя причина такого феномену – людина може їсти багато, але часто. Деякі люди можуть з’їсти за раз всю свою денну норму, а в інший час перекушують чим-небудь легким.

Спорт

Скільки б людина не їла, вона буде худою, якщо витратить більше. Можливо, худа дівчина, якій ви заздрите, щодня бігає на тренування або її робота пов’язана з важкою фізичною працею.

Тіло

М’язи людини навіть у розслабленому стані спалюють калорії, тому у людей з розвиненою м’язовою тканиною калорій спалюється більше — вони спокійно можуть дозволити собі з’їсти щось “зайве”.

, , , , , переглядів: 1 257

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *