Чому не можна тримати відкритою кришку унітазу

Збір коштів на потреби армії України
26.05.2023

Унітаз, як необхідна сантехніка, часто стає каменем спотикання між подружжям. Стульчак не в тому положенні, краплі підозрілої рідини не на тій поверхні – в загальному, претензій, як правило, вистачає. З’ясовуємо, як правильно – закривати кришку унітазу чи ні, і що буде, якщо порушите правило.

унітаз

Чи потрібно закривати кришку унітазу при зливі

Відповідно до думки деяких лікарів, кришка туалету потрібна не просто так – вона здатна захистити вас від неприємних запахів з надр білого друга. Однак є у неї і друга функція – обмежувати політ бактерій по всьому приміщенню.

Річ у тім, що при зливі води в унітазі шкідливі мікроорганізми, які знаходяться всередині, разом з мікроскопічними крапельками рідини розлітаються по туалету. І не тільки по пластику, яким оброблена сантехніка, а й по кімнаті.

В результаті зливу утворюється аерозольний шар, висота його – 2-3 метри. Це означає, що і бактерії, змішуючись з водою, повітрям і частинками пилу, поширюються по приміщенню (якщо у вас суміщений санвузол). Вони осідають на рушниках, косметиці і всіх інших речах, присутніх у вбиральні. Цей цікавий факт пояснює, чи потрібно закривати кришку туалету – звісно, так.

Чому потрібно закривати кришку унітазу

Згідно з думками езотериків, вода і гроші – дві енергії, які притягують один одного і обмінюються між собою енергетичними хвилями. Для того, щоб ця хвиля накрила вас, а не відійшла від берега сім’ї, необхідно створювати якомога більше бар’єрів між водою і грошима. Тобто, якщо у вас є в квартирі “заначка”, або гаманець з купюрами десь лежить, то між цими місцями і водою (ванною, туалетом, кухнею) повинно бути багато дверей і перешкод.

Елементарний приклад – купюри лежать кишені куртки, що висить в коридорі, а в унітазі вода. Закриваючи двері туалету, ви створюєте один бар’єр, а закриваючи кришку – вже два. Такий простий трюк допоможе примножити фінанси в сім’ї – користуйтеся.

Крім того, люди, що живуть по фен-шуй, кажуть, що закривати кришку унітазу – до грошей. Думка з’явилася не просто так – східна філософія говорить, що під обідком і кришкою туалету знаходиться енергія Ша. Вона перешкоджає розкриттю духовного потенціалу і блокує грошовий потік. Залишаючи кришку відкритою, ви дозволяєте всьому цьому негативу зайти в ваш будинок, зруйнувати вашу сім’ю і матеріальне благополуччя.

Джерело: https://www.unian.ua/

 

, , , переглядів: 195

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *