Чому вам варто почати купувати прикраси зі стерлінгового срібла?

17.01.2020

Чому вам варто почати купувати прикраси зі стерлінгового срібла?

Деякі люди вважають, що ювелірні вироби зі срібла є не надто вишуканими, тому їх не варто сприймати всерйоз. Однак нова колекція Pandora Shine доводить протилежне. Подібні прикраси – це справжні витвори мистецтва, які навіть кращі за багато золотих предметів. Чому ж вам варто додати прикраси зі срібла до своєї колекції ювелірних виробів?

Довговічність

При правильному догляді срібні прикраси можуть слугувати вам протягом всього життя, а потім ще й перейти в спадщину дітям та внукам. Навіть після десятиліть повсякденного використання такі вироби виглядають, як нові. Деякі з них навіть стають сімейними реліквіями. Однак не забувайте – для цього предмети повинні бути дійсно якісними та придбаними у перевіреного продавця.

Завжди в тренді

Кожна жінка, яка слідкує за модою на прикраси, знає, як швидко можуть змінюватися тенденції. Доволі складно завжди йти в ногу з тим, що диктує мода. Однак популярність стерлінгового срібла означає, що воно буде в тренді навіть через багато років. Принаймні, поки що тенденції саме такі. Наприклад, останнім часом ювеліри люблять випускати колекції, в яких срібло поєднується з позолотою, перлами, дорогоцінним камінням.

Ви можете носити срібні прикраси на роботі, вечірках, під час прогулянки і т.д. Це універсальні вироби на всі випадки життя.

Величезний вибір

Оскільки срібло є доволі м’яким металом, ювеліри люблять з ним працювати. Його легко перетворювати на вироби з найрізноманітнішими формами та візерунками. Це означає, що регулярно з’являються нові колекції, а ви точно маєте з чого вибрати.

Широкий асортимент стилів та дизайнів завжди дозволить вам вибрати ті вироби, які оптимально підходять під ваш одяг, характер, зачіску і т.п.

Швидке створення нової колекції

Срібло значно дешевше в порівнянні з золотом чи платиною. Тому ви маєте змогу купувати більше прикрас та частіше оновлювати особисту колекцію. Також срібло добре поєднується з іншими дорогоцінними металами. Все це дозволяє швидко сформувати новий образ з нуля чи за допомогою вже придбаних предметів.

Простий догляд

Багато жінок не люблять срібло, оскільки з часом воно тьмяніє. Однак правильний догляд дозволяє уникнути цієї проблеми. Є прості способи відновлення блиску самостійно чи в ювелірній майстерні. Прикраси будуть виглядати так, наче ви придбали їх лише вчора.

переглядів: 261

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *