Чому вам варто почати купувати прикраси зі стерлінгового срібла?

Збір коштів на потреби армії України
17.01.2020

Чому вам варто почати купувати прикраси зі стерлінгового срібла?

Деякі люди вважають, що ювелірні вироби зі срібла є не надто вишуканими, тому їх не варто сприймати всерйоз. Однак нова колекція Pandora Shine доводить протилежне. Подібні прикраси – це справжні витвори мистецтва, які навіть кращі за багато золотих предметів. Чому ж вам варто додати прикраси зі срібла до своєї колекції ювелірних виробів?

Довговічність

При правильному догляді срібні прикраси можуть слугувати вам протягом всього життя, а потім ще й перейти в спадщину дітям та внукам. Навіть після десятиліть повсякденного використання такі вироби виглядають, як нові. Деякі з них навіть стають сімейними реліквіями. Однак не забувайте – для цього предмети повинні бути дійсно якісними та придбаними у перевіреного продавця.

Завжди в тренді

Кожна жінка, яка слідкує за модою на прикраси, знає, як швидко можуть змінюватися тенденції. Доволі складно завжди йти в ногу з тим, що диктує мода. Однак популярність стерлінгового срібла означає, що воно буде в тренді навіть через багато років. Принаймні, поки що тенденції саме такі. Наприклад, останнім часом ювеліри люблять випускати колекції, в яких срібло поєднується з позолотою, перлами, дорогоцінним камінням.

Ви можете носити срібні прикраси на роботі, вечірках, під час прогулянки і т.д. Це універсальні вироби на всі випадки життя.

Величезний вибір

Оскільки срібло є доволі м’яким металом, ювеліри люблять з ним працювати. Його легко перетворювати на вироби з найрізноманітнішими формами та візерунками. Це означає, що регулярно з’являються нові колекції, а ви точно маєте з чого вибрати.

Широкий асортимент стилів та дизайнів завжди дозволить вам вибрати ті вироби, які оптимально підходять під ваш одяг, характер, зачіску і т.п.

Швидке створення нової колекції

Срібло значно дешевше в порівнянні з золотом чи платиною. Тому ви маєте змогу купувати більше прикрас та частіше оновлювати особисту колекцію. Також срібло добре поєднується з іншими дорогоцінними металами. Все це дозволяє швидко сформувати новий образ з нуля чи за допомогою вже придбаних предметів.

Простий догляд

Багато жінок не люблять срібло, оскільки з часом воно тьмяніє. Однак правильний догляд дозволяє уникнути цієї проблеми. Є прості способи відновлення блиску самостійно чи в ювелірній майстерні. Прикраси будуть виглядати так, наче ви придбали їх лише вчора.

переглядів: 377

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *