Чому варто обрати саме солодощі для корпоративного подарунка співробітникам – Granaio

Збір коштів на потреби армії України
29.10.2021

Чому варто обрати саме солодощі для корпоративного подарунка співробітникам – Granaio

Брендовані подарунки – це не просто смачні атрибути професійних свят. Це частина фірмового стилю, що підвищує лояльність співробітників до організації та сприяє зближенню працівників в колективі, адже людей найкраще об’єднують приємні спогади. Річниця заснування компанії, вдале завершення угоди або масштабного проекту – солодощі ідеально підходять для цих подій.

Навіть невеликі солодкі подарунки дозволяють співробітникам відчувати себе особливими, допомагають створити святковий настрій та викликати яскраві позитивні емоції. Завдяки цьому людина розуміє, що її оцінюють не тільки як інструмент, а і як індивідуальність, а також дякують за те, що вона прийняла рішення стати частиною цієї команди.

Корпоративні подарунки: особливості та переваги

Оригінальні корпоративні подарунки які пропонує пекарня Granaio порадують не тільки красивим зовнішнім виглядом, а й запам’ятаються вишуканим смаком. Тут можна замовити печиво, пряники, капкейки, еклери, шоколадки та купити солодкі подарунки для колег, виконані за індивідуальним дизайном. Збалансовані начинки не залишать байдужим навіть найвибагливішого гурмана. Смаколики характеризуються приголомшливим смаком, приємним ароматом та вдалими поєднаннями інгредієнтів.

Кондитерські вироби ручної роботи виготовлені зі свіжих, натуральних та екологічно чистих складників. Професіональні кондитери постійно розширюють, допрацьовують та вдосконалюють рецептуру. Пакування для солодощів буде розроблено відповідно до стилю та філософії компанії. Спеціалісти враховують та виконують всі побажання замовника.

Солодощі з логотипом можуть привернути увагу, порадувати колег, підвищити їх лояльність до організації. Вони допоможуть створити по-справжньому святкову атмосферу, а свято запам’ятається надовго та буде викликати масу приємних спогадів.

Чому потрібно замовити брендовані солодощі на granaio.com.ua?

У кондитерській Гранайо вирішували замовити брендовані солодощі такі великі компанії як Comfy, «Алло», «Київстар», McDonald’s та інші. Вони вже встигли оцінити переваги співпраці, а саме:

  • оптимальне співвідношення ціна-якість;
  • широкий асортимент смаколиків;
  • оригінальний дизайн виробів;
  • оперативну обробку та якісне виконання замовлень;
  • швидку доставку;
  • комфортні умови оплати;
  • знижки для оптових замовників.

Служба доставки забезпечує дбайливе транспортування десертів до місця призначення, дотримуючись правильних умов зберігання. Солодкий презент з фірмовою символікою залишить найприємніші враження про вашу організацію, налагодить взаємовиручку та підтримку в колективі. В таких умовах працювати буде легко та приємно!

переглядів: 370

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *