Чорна смужка на білому – хіт сезону: як носити головний тренд літа

Збір коштів на потреби армії України
18.07.2018

Чорна смужка на білому – хіт сезону: як носити головний тренд літа

Як відомо, чорна смужка на білому фоні є головним трендом літа-2018. Однак цей принт дуже підступний, тому що може, як підкреслити недоліки, так і візуально приховати їх. Наприклад: якщо ти невисокого зросту, то одяг з вертикальними смугами візуально зробить тебе вище.

Якщо ти хочеш зробити своє тіло візуально стрункішим, то вибирай сукню з вертикальними темними смугами з боків. Але якщо ти володарка великих та пишних форм, тоді краще забути про горизонтальну смужку. Обирай речі з тонкими смугами, або накинь на себе однотонний темний жакет або сорочку. Це витягне твій образ.

Запам’ятай, якщо ти не стиліст і професійно не займаєшся підбором гардеробу, то поєднувати смужку з іншими речами, які також мають принт, не рекомендується. Підбирай однотонні, монохромні речі – це точно безпрограшний варіант.

Варто відзначити, що смугастий верх відмінно поєднується з однотонним низом. Бажано, щоб колір смужки був одного тону з нижньою частиною гардеробу. Однак, якщо ти не ризикуєш надягнути одяг в смужку, то в цьому випадку варто звернути свою увагу на аксесуари з цим модним принтом. Наприклад: смугаста сумка або ж прикраси зі смужками.

Якщо у тебе ідеальні, стрункі ноги, то можна звернути увагу на вузькі смугасті штани. При цьому треба бути дуже обережною і уважною – вони підкреслять усі недоліки фігури. Саме тому краще зупинити свій вибір на широких смугастих штанях, які, до того ж, візуально подовжать стрункі ноги.

Влітку-2018 дуже модно поєднувати різні смугасті речі. І якщо ти не хочеш виглядати нудно – спробуй такий варіант. Тільки краще не перевантажувати свій образ аксесуарами — вони тут зовсім не потрібні. Так, смужку носити можна і потрібно! І якщо ти стильна і сучасна дівчина, у тебе неодмінно повинні бути речі з смугастим узором.

, , , , переглядів: 1 568

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *