Чорний список відтінків помад, які страшенно дратують чоловіків

Збір коштів на потреби армії України
04.08.2018

Чорний список відтінків помад, які страшенно дратують чоловіків

Як виявилось, червона помада – не найкращий засіб для знайомства з чоловіком, а навіть навпаки. Саме цей колір викликає у протилежної статі негативні асоціації. Англійські вчені провели дослідження і склали чорний список відтінків помад, які дуже дратують чоловічу стать.

Червоний і всі його відтінки

Крім червоної помади в немилість потрапили всі її темні відтінки. Тому якщо у тебе в косметичці є такі як: винний, бордовий, бургунді, рубіновий, ягідно-червоний, то сміливо прощайся з ними.

Результат пошуку зображень за запитом "помада для губ"

Рожевий

Усі відтінки рожевого кольору: фуксія, блідо-рожева з персиковим відливом або яскраво-рожева доводять чоловіків до сказу. Висновок: усі улюблені кольори ляльки Барбі теж прибираємо подалі.

Результат пошуку зображень за запитом "малювала губи"

Голографічний ефект

А цей модний тренд лякає чоловіка своїм блиском. Щойно він уявить, що все це може виявитися на його губах, то одразу не захоче з тобою цілуватися. І навіть якщо помада дуже дорога і суперстійка, жодні вмовляння не допоможуть.

Результат пошуку зображень за запитом "помада с блестками"

Але не треба сильно хвилюватися – насправді, є дещо, що подобається всім чоловікам. Вони вважають дівчину сексуальною, якщо її губи максимально природного кольору. Так що в підсумку для нас найкраще те, що дала природа!

, , , , переглядів: 1 184

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *