Чотири різновиди сексу, які повинен спробувати до весілля кожен чоловік

Збір коштів на потреби армії України
22.07.2018

Чотири різновиди сексу, які повинен спробувати до весілля кожен чоловік

У житті кожного чоловіка наступає момент, коли він розуміє, що відпиратися більше немає сил, що виправдання скінчилися і що настав час нарешті одружитися з коханою жінкою. Але до того, як цей момент настане, чоловікові слід спробувати чотири різновиди сексу, які доступні переважно за межами шлюбу. Щоб потім було що згадувати тихими сімейними вечорами біля мікрохвильовки.

Секс без зобов’язань

Причому на регулярній основі. Ви періодично зустрічаєтеся, добре проводите час в ліжку і на інших поверхнях квартири, що не містять гострих і колючих предметів, і, умиротворені, розповзаєтеся по своїх життях. Тобі нецікаво, якого кольору айстри любить її мама, а їй байдуже, як тебе прозвали друзі по двору.

Як не дивно, такі відносини – перлина, велика рідкість і улюблений сюжет для зав’язки романтичних комедій. Зберегти їх бездуховність і фізіологічність непросто. Бережи секс без зобов’язань.

Секс зі старшою жінкою

Цей пункт актуальний лише для тих, хто не перетнув 30-річну позначку. Все ж на четвертому десятку здивувати когось чимось вже важко. А в 25 років і тим більше в дев’ятнадцять – ще ого-го як можна! Не кажучи вже про те, що, коли тобі дев’ятнадцять, за жінку постарше цілком зійде 30-річна. З одного боку, вона вже досить досвідчена, а з іншого – ще все-таки дуже молода.

Результат пошуку зображень за запитом "Секс без зобов'язань"

Секс на одну ніч

Від сексу без зобов’язань відрізняється переважно хронологічними рамками. Є щось гріховно-вабляче в тому, щоб випробувати з жінкою близькість і потім не зустрітися ніколи. Але пам’ятай, що в будь-яких обставинах потрібно поводитися благородно. Тому не обіцяй своїм нічним пасіям, що подзвониш, якщо навіть не взяв її номер телефону.

Результат пошуку зображень за запитом "Секс без зобов'язань"

Секс утрьох

Мається на увазі ансамбль з двох дівчат і одного тебе. Захід цей нагадує скоріше спортивне змагання, ніж віртуозне розслаблення. Але спробувати варто. Хоча б заради того, щоб коли-небудь онукам не було болісно нудно слухати твої історії.

Результат пошуку зображень за запитом "лямур де труа"

, , переглядів: 2 293

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *