Чи дійсно конструктори сайтів – це чудове рішення для малого бізнесу?

Збір коштів на потреби армії України
06.04.2020

Як правило, для малого бізнесу достатньо створити відносно нескладний, не громіздкий сайт – особистий веб-ресурс, лендінг, портфоліо або невеликий сайт компанії. З технічної точки зору, такі формати простіші в реалізації, мають небагато сторінок та елементарну структуру, базові SEO налаштування, і просувати їх в пошукових системах нескладно.

Такі проекти зручніше і вигідніше створювати за допомогою конструкторів сайтів – набору інструментів, які дозволяють створювати веб-сайти і керувати ними без будь-яких спеціальних знань.

У цій статті ми наведемо основні аргументи на користь створення сайту для бізнесу за допомогою конструкторів сайтів.

Сьогодні існує дуже багато конструкторів, вони поділяються на категорії залежно від цілей створення сайту, і у кожного з них є ряд переваг і недоліків. Вибирати конструктор сайту потрібно саме виходячи з вимог до сайту і його можливостей, а також, звісно, бюджету.

Якщо вам потрібно швидко, без зайвих труднощів, а головне – безкоштовно створити простий, але ефективний сайт для малого бізнесу, радимо вам створити сайт за допомогою AI конструктора сайтів Weblium. Це нове, прогресивне рішення на ринку, що пропонує інноваційну систему редагування шаблонів з можливістю зміни навіть окремих їх елементів для створення дійсно унікального сайту для вашого бізнесу!

 1. Сотні готових до використання шаблонів

Професійно виконані шаблони – це те, що потрібно новачку, якщо він не володіє навичками веб-дизайну.

Скажемо навіть більше: деякі конструктори пропонують шаблони, спроектовані на основі кращих сайтів певної бізнес ніші. Іншими словами, шаблон вже містить всі необхідні блоки і елементи, які тільки можуть вам знадобитися!

 1. Зручний візуальний редактор і простий процес створення сайту

Ви просто обираєте шаблон і вносите у нього зміни на свій смак та під свої вимоги: підбираєте окремі блоки дизайну сайту, змінюєте колірні схеми, стилі шрифтів, фони, підбираєте зображення.

Це робиться простіше, ніж здається: ви просто перетягуєте елементи з бібліотеки на будь-які місця на сторінках свого сайту. І ніякого програмування! Це майже так само просто, як налаштувати профіль LinkedIn або Twitter.

Нарешті (і це важливо!): професійні шаблони мають адаптивний дизайн і виглядають чудово на екранах мобільних пристроїв. А це значить – що вам не доведеться розробляти окрему мобільну версію вашого сайту.

І найголовніше: ви створюєте свій сайт таким, яким ви його бачили у своїх мріях!

 1. Швидке створення сайту

Кожен день простою бізнесу, що не має сайту – це втрачені гроші.

Є кілька причин, чому ви витратите мінімум часу якщо будете створювати сайт за допомогою конструктора:

 • готові шаблони (вам не потрібно створювати дизайн з нуля);
 • простий і зручний візуальний drag-n-drop редактор (просто збираєте сайт із блоків як фігурки в конструкторі LEGO);
 • безліч функціональних можливостей (наприклад, AI), які будуть дуже до речі для новачка.

Використовуючи конструктор сайтів, ви витратите лише від 2 годин до 6 днів на його створення та зможете одразу запустити його.

Для порівняння:

 • на самостійну розробку сайту йде в середньому 3-6 тижнів за умови володіння знаннями програмування і веб-дизайну;
 • на розробку найпростішого інформаційного сайту за допомогою веб-студії йде зазвичай 15-20 днів (мінімум);
 • створюючи сайт за допомогою CMS, в принципі, можна вкластися в тиждень або менше, але якийсь час ви витратите на ознайомлення з особливостями системи, які можуть бути досить важкими для новачка.
 1. Найнижча вартість створення сайту

У власників малого бізнесу зазвичай немає великого бюджету на розробку сайту. З огляду на те, що багато конструкторів сайтів пропонують базовий пакет створення сайту безкоштовно, використання конструктора стає оптимальним рішенням для тих, хто знаходиться тільки на початку шляху розвитку свого бізнесу.

Навіть якщо ви замовите у конструктора платний тариф, все одно, в короткостроковому періоді це буде дешевше (наприклад, найдорожчий тариф Wix коштує $35.00/місяць), ніж створювати сайт за допомогою будь-якого іншого способу (крім самостійної розробки).

Для порівняння:

 • самостійна розробка сайту потребує мінімальних вкладень – $10-$15 на рік за доменне ім’я та $36-$120 на рік за веб-хостінг;
 • розробка сайту в веб-студії коштує в середньому $1500;
 • створення сайту за допомогою фрилансера – $700-800;
 • створення сайту з допомогою CMS (на прикладі WordPress) – $320.
 1. Простота пакетних рішень

«Тарифний план» або «пакет» включає в себе хостинг, програмне забезпечення, блог/інтернет-магазин і автоматичне оновлення функцій.

У деяких конструкторів в пакет входять базові настройки SEO, які потрібні для того, щоб ваш сайт міг повноцінно працювати відразу після запуску. Тобто ви створили сайт – і вам не потрібно ні про що турбуватися!

 1. Доступ до стокових зображень

Конструктори пропонують необмежений доступ до власної бібліотеки стокових зображень. Це позбавляє вас від необхідності наймати фотографа або професійного графічного дизайнера.

Ці стокові зображення інтегровані в компонувальник конструктора, що позбавляє вас від необхідності підготовлювати зображення.

 1. Легкість внесення змін на сайт

Сайт – це організм, який постійно змінюється: коливаються ціни, змінюються акції та їх умови, додаються нові пости на блог і т.д.

Конструктор надає можливість спільного редагування сайту для вас і ваших колег – їм не треба навіть мати ніяких особливих навичок, потрібні тільки дані для логіну.

Де б ви не знаходилися, ви зможете з легкістю вносити всі необхідні зміни на сайт, вчасно сповіщаючи про це ваших клієнтів.

переглядів: 836

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *