Чи можна включати на ніч керамічну панель

Збір коштів на потреби армії України
28.11.2022

Чи можна включати на ніч керамічну панель

Найбільш комфортною температурою в спальні вважається діапазон від 10°C до 24°C. Втім, багато залежить від організму людини. Декому заснути в прохолодній кімнаті важко, навіть якщо вкритися двома ковдрами та одягнути теплу піжаму. Тому з настанням холодної пори року, коли централізоване опалення ще не увімкнули, у хід йдуть обігрівачі. Але не всі вони здатні обіграти приміщення настільки, щоб тепло зберігалося тривалий час після відключення приладу. Чи варто залишати обігрівач працювати, коли ви спите? Так, якщо ви встановили в спальні керамічну панель та подбали про загальні правила безпеки.

Принцип роботи керамопанелі

Обігріють та гармонійно впишуться в загальний дизайн спальні. Якщо для вас важливо попіклуватися не тільки про опалення, але й про інтер’єр кімнати, варто звернути увагу на керамічні панелі у Полтаві у вигляді панно. Вони вішаються на стіну, як картина, та завдяки різноманітному забарвленню поверхні підходять до будь-якого оформлення простору.

На відміну від стареньких пічок-буржуйок всі сучасні моделі обігрівачів не мають відкритого джерела тепла. Основа конструкції керамопанелі складається з металевого корпусу з тепловідбивним екраном та керамічних нагрівальних частин, що складаються в одну пластину. Принцип дії заснований на комбінації двох способів обігріву:

  • конвекції повітря;
  • інфрачервоного випромінювання.

Прилад одночасно нагріває предмети, що знаходяться недалеко від нього, і забезпечує прогрів циркулюючих через нього повітряних потоків.

Правила безпечної експлуатації обігрівача

Не слід забувати, що обігрівач є технікою, яка живиться від розетки. Тож, навіть з моделями з інфрачервоним способом обігріву потрібно дотримуватися загальноприйнятних правил пожежної безпеки. Зокрема:

  • Не розташовуйте увімкнений обігрівач біля штор або будь-яких інших предметів, які здатні легко спалахнути.
  • Не сушіть на обігрівачі одяг та білизну.
  • Не допускайте контакту обігрівача з водою.
  • Не користуйтеся несправними або пошкодженими приладами.
  • Не доручайте дітям нагляд за приладом.

Щоб залишати обігрівач працювати всю ніч, обов’язково перевірте в інструкції, чи наявний в приладі вбудований терморегулятор. Він контролює рівень нагріву керамічної плити та підтримує задану температуру. Якщо регулятора немає, придбайте його в каталозі сайту Алло в Полтаві окремо та встановіть між розеткою та обігрівачем. Механічні прилади керуються вручну, а електронні можна програмувати на добу чи на цілий тиждень.

Ще одна корисна засторога – стабілізатор напруги або джерело безперебійного живлення. У разі стрибків в електромережі або аварійного відключення вночі, обидва прилади захистять обігрівач від короткого замикання та загоряння. Власне, ДБЖ, стабілізатор чи реле контролю напруги рекомендується встановити на всю домашню техніку або безпосередньо на DIN-рейку.

переглядів: 184

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *