Чим привабливий кінний спорт?

Збір коштів на потреби армії України
29.03.2021

Чим привабливий кінний спорт?

Спорт у сучасному житті – річ важлива, адже він не тільки розвиває тіло, але й зміцнює дух. Один із благородних  і красивих видів – це кінний спорт. Коні – вірні супутники людини впродовж всієї історії існування людства. І завдяки тому можуть бути вірними супутниками у заняттях спортом. Уже в 680 році до нашої ери на Олімпійських іграх були гонки на колісницях, тож кінний спорт має багату історію і є частиною світової культури. А також сприяє гармонійному розвитку особистості.

кінний спорт

І першим кроком для успішного заняттям цього виду спорту – екіпірування для вершника.

З чого повинно складатися екіпірування для вершника?

 Повне екіпірування для вершника складається з таких елементів:

 • бриджі,
 • краги,
 • шпори,
 • батіг,
 • шолом,
 • чоботи для верхової їзди,
 • рукавички,
 • спеціальний захисний жилет,
 • костюм для верхової їзди.

Важливо, аби всі ці елементи костюма спортсмена були якісними, тоді  тренування будуть комфортними та безпечними і для спортсмена і для коня. Тільки добре екіпірований костюм забезпечить ефективний спортивний процес. 

Чому слід займатися кінним спортом? 

Така спортивна дисципліна – це гармонійне поєднання краси, спортивної затятості та самовдосконалення та самодисципліни. Тільки зібраний та впевнений у собі спортсмен здатен вдало управляти конем. Варто не забувати і про фізичний бік – така дисципліна забезпечить розвиток багатьох груп м’язів, перш за все м’язів ніг, а також живота та рук. Це природній спосіб розвитку фізичної сили та витривалості. А оскільки заняття, як правило, відбуваються на свіжому повітрі, що теж зміцнює здоров’я. Кінний спорт учить бути відповідальним, цілеспрямованим, впевненим у собі та розвиває уміння співпрацювати, адже від коня, від його характеру та настрою залежить поступ у тренуваннях та змаганнях.

Де придбати хороше екіпірування для вершника?

Horse & Pet – інтернет-магазин, який пропонує повний набір для якісного екіпірування вершника: захист для ніг, шоломи, рукавиці та батоги та багато іншого. За посиланням shop.beremytske.com.ua ви можете придбати товари від провідних брендів:

 1. EQUITHÈME;
 2. Horze;
 3. Ekkia;
 4. LAG;
 5. ERIC THOMAS;
 6. Harry’s Horse;
 7. Norton та інші.

Крім екіпірування можна придбати усе необхідне не тільки для вершника, але й для належного догляду за кіньми (амуніція для коней, корма та ласощі, інвентар для стайні й усе, що необхідне для облаштування необхідних умов для тварин).

Отримати замовлені товари можна кількома шляхами: самовивіз із магазину парку природи Бармацьке, на Новій пошті або відділення Justin. Розрахуватися можна або у згаданих відділеннях кур’єрських служб або безготівковим розрахунком на рахунок ПриватБанку та розрахунком для юридичних осіб.

переглядів: 278

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *