Дівчина не змивала макіяж навіть вночі, і лише через 6 років зважилася показатись без косметики

Збір коштів на потреби армії України
11.03.2020

Дівчина не змивала макіяж навіть вночі, і лише через 6 років зважилася показатись без косметики

Шість років дівчина щодня наносила макіяж і не змивала косметику навіть вночі. Нарешті вона зважилася постати перед своїм хлопцем справжньою.

Макіяж зі школи

Молода дівчина Аполліана Левелін – фанатка косметики. Вона обожнює засоби для догляду за собою, а нова помада для неї – справжнє свято. Дівчина витрачає величезні суми грошей на косметичні засоби: на рік у неї йде близько 400 000 рублів. Аполліана щоденно наносить макіяж, ще чотири дні в тиждень вона звертається в салон для професійної допомоги, а все для того, щоб бути привабливою для свого хлопця Біллі.

З Біллі Моулом дівчина разом 5-ий рік, а наносити косметику почала на рік раніше. Ще в школі Аполліана брала участь і перемагала у конкурсах краси. Саме тому вона почала захоплюватися косметичними засобами. Юна школярка захищалася від нападок однолітків, які заздрили через отримане нею звання королеви краси. Хлопець Аполліани весь цей час бачив її тільки нафарбованою. Вона не змивала макіяж навіть на ніч. А іноді вранці Аполліана спеціально прокидалася раніше, щоб оновити нанесену косметику. Іноді він казав їй, щоб вона показалася йому в природному вигляді, але дівчина наполягала, що макіяж робить її впевненішою і бажаною.

Впевненість у природному вигляді

Нарешті, дівчина зважилася постати перед Біллі без косметики. Вона зізналася, що було хвилююче стирати її і робити фото. Але коли Аполліана отримала свої знімки, то була здивована. На неї дивилася справжня красуня. А Біллі, побачивши свою кохану, навіть пообіцяв заховати всю косметику, щоб частіше бачити Аполліану без макіяжу. Дівчина зрозуміла, що варто частіше з’являтися без косметичних засобів, адже аж ніяк не косметика робила її такою красивою в очах коханої людини.

, переглядів: 2 787

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *