Дівчина прогулялася містом голяка, але цього ніхто не помітив – епічне фото

Збір коштів на потреби армії України
02.05.2020

Дівчина прогулялася містом голяка, але цього ніхто не помітив – епічне фото

Художниця Сандрі Беккер провернула цікавий експеримент. Вона зробила винятковий боді-арт для моделі, який створив ілюзію одягу. Художниця намалювала на дівчині джинси і відправила її гуляти по громадських місцях в Гонконзі.

Перехожі не звертали уваги на дівчину, поки вона не повідомила всім, що на ній немає штанів. У такому вигляді дівчина обійшла половину міста. Малюнок був настільки реалістичним, що ніхто з перехожих не міг запідозрити, що поруч з ними знаходиться молода дівчина без штанів.

За моделлю відправився фотограф, який в таємно знімав переміщення моделі по місту і реакцію перехожих на неї. Дівчина спускалася в метро і користувалася іншим громадським транспортом. Бувала в різних громадських місцях. Але ніхто не помічав відсутності одягу на ногах, поки дівчина не скинула з плечей рюкзак.

На її футболці напис свідчив: “Відсутність штанів – це найкращі штани”. Тільки побачивши цей провокаційний напис, перехожі починали розглядати штани дівчини, а точніше їх відсутність.

Таким чином, художниця і її помічники довели, що грамотно зроблений боді-арт може створити ілюзію справжньої одягу. І ні перехожі, ні правоохоронні органи не помітять “підробку” на вулиці.

, , , переглядів: 1 999

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *