Дієтолог розвінчала головний міф про схуднення: ви завжди робили це не правильно

Збір коштів на потреби армії України
27.01.2019

Дієтолог розвінчала головний міф про схуднення: ви завжди робили це не правильно

Улюблений спосіб схуднення багатьох виявився шкідливим для здоров’я. Популярний український дієтолог Світлана Фус розвінчала один з головних міфів про правильне харчування.

“Найчастіше про розвантажувальні дні згадують після рясного застілля, у надії скинути те, що наїли за дні свят. Насправді, голодні розвантажувальні дні, так само як і монодієти (гречана, яблучна, сирна, кефірна, м’ясна і т. д.) не мають сенсу. І швидше навіть шкідливі, ніж корисні. Твоє харчування має бути збалансованим кожен день і намагатися згладити переїдання голодуванням не потрібно”, — пише Світлана Фус у своєму Instagram.

Дієтоолог пояснила, чому розвантажувальні дні не тільки не допомагають схуднути, але й можуть завдати шкоди організму. Як пише лікар, за кілька днів застіль практично неможливо набрати зайвий жир. Щоб додати 1 кг жиру, потрібно з’їсти на 7 тис. кілокалорій більше норми, що дорівнює трьом кілограмам олів’є.  Як правило “плюс” на вазі — це рідина, що затрималась в організмі через надлишок солі, жиру і цукру у святкових стравах. Якщо повернутися до звичайного харчування вся ця рідина швидко піде.

Після розвантажувального дня можна побачити, що вага зменшилася, але це тільки ілюзія. Жир таким чином і в такій кількості не зменшиться за один день. Відсутність калорій, вітамінів і мінералів для організму більш шкідлива, ніж попереднє застілля. Розумніше буде компенсувати надлишок зїденого невеликим дефіцитом калорій у наступні кілька днів.  Тривале низькокалорійне харчування призводить до уповільнення обміну речовин і поступового збільшення відсотка жиру в організмі.

, , , переглядів: 868

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *